اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970728322879688

گفت و گو با محمدحسین قمری

اقدام همدلانه موسسه میزان گستران شریف درمبارزه با تحریم

کد: 13970728322879688

https://goo.gl/PfxSgN

، تهران , (اخبار رسمی): محمد حسین قمری مدیرعامل موسسه میزان گستران شریف مجری برگزاری مسابقات تخصصی حل مساله فن آورد و آزمون استخدام بخش خصوصی کشور، طی نامه‌ای به حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اعلام کرد این شرکت می تواند از خدمات تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد، به مدت یک سال رایگان استفاده کند.

هم‌افزایی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی، تحریم‌ها را بی‌اثر خواهد کرد
اقدام همدلانه موسسه میزان گستران شریف درمبارزه با تحریم
هم‌افزایی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی، تحریم‌ها را بی‌اثر خواهد کرد
اقدام همدلانه موسسه میزان گستران شریف درمبارزه با تحریم
هم‌افزایی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی، تحریم‌ها را بی‌اثر خواهد کرد
اقدام همدلانه موسسه میزان گستران شریف درمبارزه با تحریم
هم‌افزایی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی، تحریم‌ها را بی‌اثر خواهد کرد
اقدام همدلانه موسسه میزان گستران شریف درمبارزه با تحریم

به گفته محمدحسین قمری، هم‌افزایی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی، تحریم‌ها را بی‌اثر خواهد کرد.

به همین منظور بهانه‌ای شد تا با آقای مهندس محمد حسین قمری مصاحبه‌ای پیرامون نامه انجام دهیم.

جناب آقای قمری لطفا پیرامون نامه به مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه توضیح بفرمایید.

در پی اقدام ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران و تحریم شرکت‌های فعال و بومی، ما به این نتیجه رسیدیم که شرکت‌ های دانش بنیان و صنعتی باید ظرفیت‌های خود را هم‌افزایی کنند تا انشالله بتوانیم از این تحریم‌ها عبور کرده و شاهد پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور باشیم لذا ما نیز به نوبه خود طی نامه ‌ای به شرکت فولاد مبارکه اعلام کردیم این شرکت می‌تواند از تمامی ظرفیت‌های موسسه دانش‌بنیان میزان گستران شریف نظیر حل مساله در فن‌آورد به دست نخبگان و فارغ‌ التحصیلان کشور و همچنین تامین نیروی انسانی کار آزموده و کارآمد توسط آزمون استخدام بخش خصوصی به مدت یک سال و تماما رایگان استفاده نماید. البته این امکان، صرفا برای شرکت فولاد مبارکه ایجاد نشده است و همه شرکت‌ های تحریم‌ شده نیز میتوانند از این ظرفیت استفاده کنند. امیدواریم این حرکت، نقطه شروع حرکت بزرگی از سوی شرکت‌ ها و موسسات صنعتی و دانش‌ بنیان باشد تا بتوانند کارهای بزرگ لاینحل در کشور را عزت‌ مندانه انجام دهند.

طراحی و اجرای مسابقات فن آورد که به حل مسائل صنعت می‌پردازد، چگونه است؟

مسابقات فن‌آورد از سال ۱۳۹۳ و در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار نمود. در اقصی نقاط کشورهای جهان، مسابقات گوناگون و قمتفاوتی برگزار می‌شود که می‌توان همه آن‌ها را در یک خصوصیت مشترک دانست و آن، برگزاری بر مبنای تامین نیاز بخش‌های مختلف صنایع آن کشور است؛ چیزی که در مسابقات داخلی، معمولا کمتر به آن توجه می‌شود. ما سعی کردیم فن‌آورد را ناظر به نیاز صنایع بومی، طراحی و اجرا کنیم و این رویکرد منجر به گسترش روزافزون فن‌آورد میان نخبگان و فارغ‌التحصیلان از یک سو و صنایع فعال کشور از سوی دیگر شده است.

فن‌آورد چه ارتباطی با بنیاد ملی نخبگان دارد؟

موسسه میزان گستران شریف مفتخر است طی برگزاری چهار دوره مسابقات تخصصی فن‌آورد و رتبه‌بندی بیش از ۲۵۰۰۰ نفر، امسال به تایید رسمی بنیاد ملی نخبگان رسیده تا برگزیدگانش مشمول امتیاز نخبگانی شوند و از این حیث در رده رویدادهایی نظیر مسابقات خوارزمی، جشنواره شیخ بهایی، فارابی و ... شود.

درباره روند برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی مختصرا بفرمایید.

موسسه میزان گستران شریف مجری آزمون استخدام بخش خصوصی و البته رویدادهای دیگری نظیر پیام‌آورد و ... می‌باشد که این آزمون استخدام بخش خصوصی ناظر به تقاضاهای واصله بیش از ۱۱۰۰ شرکت صنعتی تجاری و فناور از سراسر کشور جهت تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص طراحی شده است و سال گذشته، دور اول آن با موفقیت برگزار شد و امسال نیز دور دوم آن در حال برگزاری می‌باشد.
موسسه میزان‌ گستران شریف مجوزهای لازم جهت برگزاری آزمون‌ها و مسابقات مختلف را دارا می‌باشد. هم‌چنین با دارا بودن مجوز کاریابی مجازی در زمره کاریابی‌های فعال کشور قرار داشته و نیروی انسانی شرکت‌ها را در اقصی‌نقاط مختلف تامین می‌نماید. لازم به ذکر است با توجه به بهره‌گیری موسسه از فناوری اطلاعات، مجوزهای لازم در این زمینه نظیر نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... را داراست و یکی از اعضای انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه میزان گستران شریف

در راستای پیاده‌سازی سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، علی‌الخصوص بندهای «پرورش استعدادها و حفظ و جذب سرمایه‌های انسانی»، «تنظیم رابطه متقابل تحصیل با اشتغال و متناسب‌سازی سطوح و رشته‌های تحصیلی با نیازهای تولید، اشتغال و توسعه»و با توجه به برنامه‌های دولت دوازدهم در راستای اشتغال‌زایی قشر جوان و تحصیل کرده کشور، آزمون استخدام بخش خصوصی با مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط نظیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، برای دومین سال و در 222 عنوان به صورت سراسری برگزار می‌گردد. این آزمون در دو مرحله اینترنتی و مصاحبه حضوری اجرا می‌شود و کلیه داوطلبان در انتهای آزمون کارنامه و راهنمای جامع شغلی دریافت کرده و به شرکت‌های معتبر صنعتی، تجاری، دانش‌بنیان و فنّاور معرفی می‌گردند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام