اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139707293231310040

آماتک استخدام می‌کند

کد: 139707293231310040

https://goo.gl/ZmtQQU

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت آماتک برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت متخصص هوش تجاری استخدام می‌کند.

آماتک استخدام می‌کند
آماتک استخدام می‌کند

شرکت آماتک با هدف تکمیل کادر تخصصی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای متخصص هوش تجاری :

  • دارای مدرک کارشناسی نرم افزار یا بالاتر (فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی در اولویت هستند)
  • مسلط به sql server
  • مسلط به مفاهیم هوش تجاری
  • آشنا با نرم افزار Tableau
  • علاقه مند به همکاری تیمی
  • دارای 3 سال تجربه در حوزه هوش تجاری

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت آماتک  فعال در حوزه هوشمند سازی کسب وکار و GIS در ایران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آماتک

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) با گرد هم آوری مهندسین مجرب و متخصص و با هدف مشاوره و ارائه راهکارهای سودمند در زمینه هوش تجاری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی به کمک فن آوری های روز دنیا، سهمی در رشد فن آوری در کشور عزیزمان "ایران" ایفا نماید. نگاه این شرکت همگام بودن با روند رو به رشد تکنولوژی های روز دنیا است. ما در تلاشیم علاوه بر راه اندازی سرویس های جدید هوشمند سازی کسب و کار مبنتی بر زیرساخت های نوین و روز دنیا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها و افزایش درآمد و در نهایت  اثر بخشی آنها گام برداریم. آمـاتک یکی از شرکت های فعال و پویـا در حوزه هوش تجاری در ایران بوده که از سال 1391 با ارائه برترین نرم افزار هوش تجاری دنیا، کار خود را آغاز کرده است . این شرکت با تکیه بر دانش کارشناسان خبره و استفاده از نرم افزار Tableau در ده ها سازمان و شرکت، توانسته است کارنامه درخشانی از خود بجا بگذارد. خدمات قابل ارائه در شرکت آمـاتک استقرار و پیاده سازی سیستم هوش تجاری ارائه لایسنس معتبر نرم افزار Tableau Software ارائه لایسنس معتبر دیتا بیس MemSQL برگزاری دوره های آموزش هوش تجاری و هوشمند سازی کسب وکار ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه کسب و کار هوشمند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام