اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970806324236618

نسخه 9 محصول Dynamics 365 مایکروسافت به زودی منتشر خواهد شد

کد: 13970806324236618

https://goo.gl/cGb668

، تهران , (اخبار رسمی): یقینا یکی از تفاوت‌های اصلی این نسخه، طراحی کامل و از دوباره رابط کاربری است. در حال حاضر برخی از کاربران نسخه فعلی نسبت به فضای کاملا سفید فرم‌ها گلایه‌هایی را مطرح می‌کنند که البته با عرضه نسخه جدید غافلگیر خواهند شد!

داینامیک 365 v9
داینامیک 365 ورژن 9

آخرین نسخه‌ای که قرار است در ماه اکتبر عرضه شود v9 نام دارد که از ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی برخوردار است

همانطور که پیش از این در مقالات قبلی به آن اشاره شد آخرین نسخه از محصولات Microsoft Dynamics CRM تحت عنوان داینامیک 365 به بازار عرضه شد. طبق اعلام مایکروسافت از این پس به‌روزرسانی‌ها بر روی بستر داینامیک 365 صورت خواهد گرفت. آخرین نسخه‌ای که قرار است در ماه اکتبر عرضه شود v9 نام دارد که از ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی برخوردار است. در ادامه به امکانات جدید و تغییراتی که در این نسخه خواهد آمد اشاره خواهد شد.

بهبود رابط کاربری (User Interface)

یقینا یکی از تفاوت‌های اصلی این نسخه، طراحی کامل و از دوباره رابط کاربری است. در حال حاضر برخی از کاربران نسخه فعلی نسبت به فضای کاملا سفید فرم‌ها گلایه‌هایی را مطرح می‌کنند که البته با عرضه نسخه جدید غافلگیر خواهند شد! در نسخه جدید ظاهر فرم‌ها ساده‌تر و ورود اطلاعات راحت‌تر خواهد بود که در نتیجه احساس خوبی را به کاربر خواهد داد. به عبارتی هر قسمت (section) قابلیت سفارشی‌سازی و جداسازی خواهد داشت. تفاوت مهم بعدی امکان تغییر رنگ هر بخش خواهد بود. قابلیتی بسیار کاربردی که توسط آن می‌توان رنگ قسمت بالایی هر section را به صورت دلخواه انتخاب نمود.

از طرفی رابط کاربری در رایانه، تلفن همراه یا تبلت بهینه‌سازی شده است و در تمام این دستگاه‌ها امکانات ذکر شده قابل مشاهده خواهد بود.

ابزارهای طراحی پیشرفته و جدید

پیشرفت‌های قابل توجهی در ابزار طراحی Dynamics 365 v9 صورت گرفته است. اگر می‌خواهید برنامه‌هایتان را ایجاد کنید یا نقشه سایت (site map) را تغییر دهید، دیگر لازم نیست این کار را از طریق کد انجام دهید! ضمنا پنلی هم برای سمت چپ در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که ابزارهای پیشرفته ویرایش متن هم اکنون در قسمت ایمیل و مقالات به صورت یکپارچه در دسترس هستند.

تنظیمات مربوط به انتخاب‌های چندگزینه‌ای (MultiSelect Option Set)

بدین معنی که با عرضه این نسخه یک فیلد با لیستی از گزینه‌ها خواهید داشت که در نتیجه می‌توانید بیش از یک گزینه را از لیست انتخاب کنید!

هم اکنون وقتی در جستجوی پیشرفته اگر یک حالت خاص جستجو شود باید از فهرست پیشنهادی که از قبل آیتم‌های آن مشخص شده است یک یا چند مورد را انتخاب کرد. این داستان در نسخه v9 به شکل دیگری دنبال خواهد شد. بدین ترتیب که می‌توانید با استفاده از گزینه option set تا 150 فیلد را در داخل کادر جستجو کرده و سپس انتخاب کنید. موارد انتخاب شده توسط عبارت ; از هم جدا می‌شوند. همچنین کلیه آیتم‌ها با یک کلیک قابل انتخاب خواهد بود.

در حال حاضر برای گزارش‌گیری از فعالیت‌هایی که هیچ موجودیتی به آن ارتباط ندارد می‌بایست از طریق جستجوی پیشرفته اقدام کنید. اما بعد از انتشار ورژن v9 می‌توان چندین گزینه بر روی یک فیلد قرار داد و بیش از یک گزینه را انتخاب کرد. به عنوان مثال می‌توان در نمایی (view) که برای کانال ترجیحی مشتریان جهت اطلاع‌رسانی در نظر گرفته شده است در ستونی خاص کلیه کانال‌های ارتباطی را آورده و به عنوان مثال دو کانال تلفن و تلگرام را انتخاب کرد. دقت داشته باشید که هم اکنون فقط می‌توانیم یک کانال را انتخاب کنیم.

بهبود بخش صفحات اجتماعی

در بخش شبکه‌های اجتماعی و یکپارچگی آنها با نرم افزار CRM تغییرات قابل ملاحظه‌ای رخ داده است. پنل فعلی دارای اطلاعاتی همچون یادداشت‌ها، فعالیت‌ها و پست‌ها است که پس از این می‌توان پیوست‌ها را نیز مشاهده کرد و کنترل بیشتری روی دسترسی‌های کاربران داشت.

شماره‌گذاری خودکار (Auto Numbering)

در نسخه‌های قبلی، شماره‌گیری خودکار تنها در مورد موجودیت‌های انتخاب شده مانند موارد (Cases)، پیش فاکتورها (Quotes)، سفارشات (Orders) و غیره موجود بود. اکنون می‌توان شماره را به هر موجودیت اضافه کرد و همچنین می‌توان آن را سفارشی کرد!

موجودیتهای مجازی (Virtual Entities)

اگر قصد داشته باشید که اطلاعات پایگاه‌های داده دیگری را در داینامیک 365 مشاهده کنید، با استفاده از موجودیت‌های مجازی قابل انجام است. این قابلیت به شما اجازه خواهد داد که یک entity در داینامیک 365 ایجاد کنید و به وسیله آن به یک پایگاه داده خارجی متصل شده و اطلاعات را برای نمایش در سیستم داینامیک 365 واکشی کنید.

به عنوان مثال می‌توان کد اقتصادی شرکت‌هایی که داخل سیستم CRM هستند را با ارتباط با ارگان یا سازمان مورد نظر به داخل CRM واکشی کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]