کد: 13970813325829502

تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز

کد: 13970813325829502

https://goo.gl/oTVCJa

، تبریز ، (اخبار رسمی): تعمیرات موبایل و رفع اشکالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاریِ آن، ادعای بسیاری از مراکزی است که در سطح شهر پراکنده‌اند. با نگاهی گذرا به بازارها و تعمیرگاه‌های این حوزه، شاهد حضور گسترده تعمیرکاران موبایل و فعالان این حوزه می‌توان بود.

تعمیرات تخصصی موبایل
تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز

تعمیرات موبایل و رفع اشکالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاریِ آن، ادعای بسیاری از مراکزی است که در سطح شهر پراکنده‌اند. با نگاهی گذرا به بازارها و تعمیرگاه‌های این حوزه، شما شاهد حضور گسترده تعمیرکاران موبایل و فعالان این حوزه می‌توان بود. اما نکته‌ای که ما را به تفکر وا می‌دارد این است که، آیا  تمامی این افراد و مراکز، مهارت لازم جهت تعمیرات موبایل را به صورت اصولی و استاندارد دارا هستند؟

 متاسفانه بسیاری مراکز استانداردهای لازم جهت تعمیرات موبایل را ندارند. آنچه در این میان حائز اهمیت بسیار است، توجه به انجام تعمیرات موبایل در یک مرکز مجاز و استاندارد است که اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را منطبق بر استانداردهای بین‌المللی رفع و حل کند. عدم توجه به برخی عوامل، نظیرِ مجاز یا غیرمجاز بودنِ یک مرکز تعمیرات موبایل، حضورِ کارشناسان کاربلد یا مبتدی، بهره‌مندی مرکز تعمیرات موبایل از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه‌کننده در پی داشته باشد.

مراکز غیرمجاز تعمیرات موبایل، غالباً تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر موبایل خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیر موبایل حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

مشخصات مرکز تعمیرات موبایل

مرکز تعمیرات موبایل ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را از سایر مراکز متمایز می‌سازد. فارغ از مدارک و گواهینامه‌های موجود در یک مرکز تعمیرات موبایل، مشاهده برخی عوامل می‌تواند قوت‌قلبی برای اعتماد به آن مرکز باشد، برخی از این نشانه‌ها و عوامل عبارتند از:

کارشناسان فعال در مرکز تعمیر موبایل مجرب و دارای مدارک بین‌المللی و فنی این کار هستند.

مرکز مجاز تعمیر موبایل پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را نیز بر اساس استانداردهای بین‌المللی در اختیار متخصصین خود قرار داده است.

نمایندگی تعمیر گوشی حتی‌الامکان از تعویض قطعات دستگاه خودداری می‌ورزد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

مرکز مجاز تعمیرات گوشی نسبت به تمامی خدمات ارائه شده متعهد بوده و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر خویش را گارانتی و ضمانت کند.

در یک مرکز مجاز، پیش از اقدام به تعمیرات موبایل، به‌ویژه اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات دستگاه و یا اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری باشد، باید تمامی عملیات مورد نیاز به اطلاع مشتری رسانده شود و عملیات تعمیر پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز می‌توانند با مجموعه «آقای تعمیرکار موبایل» با شماره 09037001707 تماس بگیرند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آقای تعمیرکار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.