اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970817326479960

لوگوی شرکت صنعت ایران تغییر کرد

کد: 13970817326479960

https://goo.gl/4uobMY

، تهران , (اخبار رسمی): صنعت ایران (هلدینگ صنعتی) طی مراسمی به طور رسمی از لوگوی جدید خود در تاریخ پنج‌شنبه دهم آبان‌ماه سال 1397 مطابق با اول نوامبر سال 2018 رونمایی کرد.

لوگوی شرکت صنعت ایران (هلدینگ صنعتی) sanatiran company تغییر کرد
صنعت ایران مشاور, مجری, بسته بندی و بازاریاب فروش محصولات صنعتی ( هلدینگ صنعتی )

به گزارش روابط عمومی  صنعت ایران (هلدینگ صنعتی)، این شرکت از سال اول فروردین ماه سال 1370 مطابق بیست و یکم مارچ سال 1991 تا به امروز با لوگوی قدیم خود ظاهر شده بود.

اخیرا بخش طراحی این شرکت تصمیم گرفتند که لوگوی جدید و مدرن‌تری خلق کنند که بیانگر فعالیت‌های کنونی شرکت باشد. از این رو، صنعت ایران (هلدینگ صنعتی) به طور رسمی از لوگوی جدید خود در تاریخ پنج‌شنبه دهم آبان‌ماه سال 1397 مطابق با اول نوامبر سال 2018 رونمایی کرد.

شرکت صنعت ایران (هلدینگ صنعتی)، ارائه دهنده تجاری سازی ایده‌های صنعتی از سال اول فروردین ماه سال 1370 مطابق بیست و یکم مارچ سال 1991 در تهران فعالیت خود را شروع کرده است. با توجه به تخصص شرکت در زمینه‌ی هلدینگ صنعتی این شرکت موفق به ارائه‌ی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی شده است.

شرکت صنعت ایران (هلدینگ صنعتی) حق هرگونه استفاده و بهره‌برداری از لوگوی قبلی مجموعه را همچنان برای این شرکت محفوظ می‌شمارد و از کاربران و مشتریان خود درخواست کرده است در صورت مشاهده تخلف به آنها گزارش دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنعت ایران (هلدینگ صنعتی)

صنعت ایران مشاور, مجری, بسته بندی و بازاریاب فروش محصولات صنعتی ( هلدینگ صنعتی )

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید