اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139708263285210230

چگونه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی، می‌توان به استقلال مالی و زمانی رسید

روش‌های نوین کسب درآمد از اینترنت و کارآفرینی اینترنتی

کد: 139708263285210230

https://goo.gl/TNgbg6

، تهران , (اخبار رسمی): طبق گزارش سایت فوربس، کسب و کار اینترنتی، صنعتی چند صد میلیارد دلاری بوده و طبق گزارش بانک مرکزی، خریدهای اینترنتی در ایران نیز افزایش چشمگیری داشته است.

آکادمی رشد : روش های نوین کسب درآمد از اینترنت و کارآفرینی اینترنتی
با شرکت در دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی روش های نوین کسب درآمد از اینترنت را فرا بگیرید

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی می‌توان درآمد غیرفعال کسب کرد، یعنی می‌توان بدون اینکه کار کرد، حتی در زمان خواب هم درآمد کسب کرد.

آیا آموزش آنلاین یا آموزش مجازی نسبت به آموزش‌های حضوری بازدهی دارد؟

آموزش آنلاین و کسب و کار اینترنتی، نسبت به آموزش‌های سنتی مزایای بسیاری دارد. آموزش آنلاین یا آموزش مجازی سالها است در تمام دنیا، رواج داشته و شغل‌های اینترنتی یکی از ده شغل پردرآمد قرن ۲۱ به شمار می‌رود.

مزایای آموزش آنلاین یا مجازی نسبت به آموزش‌های حضوری زیاد است که از این میان به سه مورد زیر اشاره می‌شود:

تمرکز بیشتر در آموزش‌های آنلاین: با گذشت زمان تمرکز روی یک موضوع، کم و کمتر می‌شود. این موضوع کاملا طبیعی بوده و عوامل مختلفی باعث می‌شود نتوان در مدت طولانی، تمرکز خود را روی یک موضوع حفظ کرد. مثلا میزان تمرکز در ساعات اولیه یک کلاس بیشتر و به مرور زمان هرچه از کلاس حضوری می‌گذرد، تمرکز کم و کمتر می‌شود تا جایی که دیگر متوجه حرف‌های مدرس نمی‌شوید. این مسئله در آموزش آنلاین کاملا حل شده. در واقع وقتی یک ویدئوی آموزشی را نگاه می‌کنید هر وقت خسته شدید یا احساس کردید تمرکز ندارید می‌توانید ویدئو را نگه دارید و اگر قسمتی را متوجه نشدید یا جا ماندید، می‌توانید چندین بار به عقب برگردید و آنها را مشاهده کنید.

رسیدن به تسلط در آموزش‌های آنلاین: رسیدن به تسلط کامل، یکی از مهمترین مسائل در امر آموزش است و یکی از مزیت‌های غیر قابل انکار آموزش آنلاین یا آموزش مجازی این است که می‌توانید یک ویدئو را بارها و بارها ببینید و تکرار کنید تا در آن به تسلط برسید. به قول معروف، تکرار مادر مهارت است.

امکان به‌روز رسانی مطالب و پرسش و پاسخ در آموزش‌های آنلاین: در دوره حضوری، نمی‌توان بیش از یک تعداد مشخص، آن هم سر کلاس اشکالات را پرسید. علاوه بر این، بعد از کلاس به هیچ عنوان دسترسی به مدرس ندارید و این دقیقا در دوره‌های آنلاین یا مجازی حل شده است. به علاوه، یکی از ویژگی‌های دوره‌های آنلاین، مانند آموزش موسیقی آنلاین (آموزش موسیقی مجازی) امکان به‌روزرسانی و جلسات پرسش پاسخ مداوم است. این ویژگی‌هایی است که اینترنت فراهم کرده و افرادی که در دوره‌های آنلاین شرکت می‌کنند، می‌توانند علاوه بر دریافت رایگان آپدیت‌ها و به‌روزرسانی‌های دوره، سوالات و اشکالات خود را از پشتیبانی آموزش آنلاین نیز بپرسند و جواب خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

چقدر می‌توان از کسب و کار اینترنتی درآمد کسب کرد؟

کسب و کار اینترنتی علاوه بر پوشش هزینه‌های ماهانه، می‌تواند آزادی و استقلال مالی را به ارمغان آورد. مهمتر اینکه، با آموزش‌های خود می‌توان مهارت‌ها و تخصص‌های خود را بدون محدودیت به افراد بی‌شماری آموزش داد.

برای محاسبه میزان درآمد از کسب و کار اینترنتی، کافی است دو دو تا چهارتا کنید:

قیمت محصول شما x تعداد فروش در هر ماه x تعداد ماه در سال = درآمد سالیانه 

مثلا فرض کنید محصولی به قیمت ۲۰۰ هزار تومان تهیه می‌کنید و هر روز یک فروش دارید. بنابراین در ماه ۳۰ فروش خواهید داشت و درآمد ماهیانه ۶ میلیون تومان و درآمد سالیانه‌ ۷۲ میلیون  تومان خواهد شد.

حال با تکنیک‌های فروش و بازاریابی که تمام این تکنیک‌ها در دوره جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد به طور کامل توضیح داده شده، می‌توان فروش‌های خود را بیشتر کرد و در نتیجه درآمد بیشتری از اینترنت کسب کرد.

دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد: دوره جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی با کمترین هزینه

راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت هیچ وقت به اندازه امروز، آسان نبوده است. البته کسب و کار آنلاین اصولی دارد که می توانید با فراگیری آنها در کمترین زمان، درآمد میلیونی از اینترنت کسب کنید. یکی از دوره‌های جامعی که در زمینه کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت وجود دارد، دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد است. در این دوره کسب و کار اینترنتی را از صفر و با کمترین هزینه، و بدون برنامه نویسی می‌توان در کمتر از ۴ هفته راه اندازی کرد و به کسب درآمد از اینترنت پرداخت. علاوه بر این تکنیک‌های روز فروش و بازاریابی را نیز یاد می‌گیرید که موجب افزایش درآمد می‌شود.

برای اطلاعات دقیق و راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می توانید به وب سایت آکادمی رشد مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی رشد

آکادمی رشد با سابقه 6 ساله به همگان کمک می کند تا از اینترنت درآمد کسب کنند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش