با حضور رئیس سازمان اشتغال و نظارت بر کاریابی‌های استان خوزستان:

افتتاح اولین کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان استان خوزستان

کد: 139709083305810335

https://goo.gl/48CFnB

، اهواز , (اخبار رسمی): اولین کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان استان خوزستان در اهواز با حضور عبدالحسین شمعون زاده رئیس سازمان اشتغال و نظارت بر کاریابی‌های استان خوزستان و قدیم‌نژاد مسئول اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در تاریخ 5 آذرماه افتتاح شد.

افتتاح اولین کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان استان خوزستان
افتتاح اولین کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان استان خوزستان

کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان استان خوزستان،  جهت استعدادیابی و پرورش هوش کودکان 4 تا 14 سال است و برای کودکان 2 تا 4 سال نیز دارای برنامه آمادگی جهت پرورش استعداد است.

در این کلینیک 5 تست استاندارد از کودکان گرفته خواهد شد و نقاط ضعف برطرف و نقاط قوت و مهارت‌های کودک از طریق 12 نوع کلاس تخصصی ارتقاء داده خواهد شد. همچنین شخصیت کودک بررسی و فرزندپروری مناسب به والدین آموزش داده خواهد شد و محدوده شغلی متناسب با وضعیت استعداد، هوش و شخصیت کودک پیشنهاد می‌شود.

شایان ذکر است که دوره کامل هوش مالی نیز در این کلینیک متناسب با گروه‌های مختلف سنی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اهواز،  پادادشهر، خیابان 10، مجتمع تجاری هیراد، طبقه پنجم مراجعه کنند و یا با شماره‌های 09916119545 ، 06135512840 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک تخصصی استعدادیابی کودکان نابغه پروران آینده

کلینیک استعدادیابی کودکان نابغه پروران آینده جهت استعدادیابی و پرورش هوش کودکان 4 تا 14 سال می باشد . در این کلینیک 5 تست استاندارد ازکودک گرفته خواهد شد و نقاط ضعف برطرف و نقاط قوت و مهارتهای کودک از طریق 12 نوع کلاس تخصصی ارتقاء داده خواهد شد. همچنین شخصیت کودک بررسی و فرزند پروری مناسب به والدین آموزش داده خواهد شد و محدوده شغلی متناسب با وضعیت استعداد ، هوش و شخصیت کودک پیشنهاد می گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان