اطلاعات تماس
  • 021000*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971001334909414

گواهینامه ISMS به بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیکی

کد: 13971001334909414

https://goo.gl/Z5d7WY

، (اخبار رسمی): شرکت به‌پرداخت ملت به عنوان بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران موفق شد برای اولین بار در این صنعت، گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را دریافت کند.

گواهینامه ISMS به بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیکی
گواهینامه ISMS به بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیکی

به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، طی مراسمی با حضور نمایندگان مرکز مدیریت راهبردی افتا ریاست جمهوری، گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت به پرداخت ملت اعطا شد. این گواهینامه بر اساس ممیزی و تایید انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی شده در به پرداخت ملت مطابق با استاندارد ISIRI-ISO/IEC27001 صادر شده است.

در مراسم اعطای این گواهینامه، رشید خضری قائم مقام مدیرعامل به پرداخت ملت ضمن قدردانی از تلاش های تمامی مدیران، کارشناسان و پرسنل شرکت در مسیر اخذ این گواهینامه ملی، بر این موضوع که در دنیای امروز امنیت اطلاعات یکی از مباحث بنیادی و با اهمیت است تاکید کرد.

وی افزود: شرکت به پرداخت ملت به عنوان یکی از معتبرترین برندهای کشور، با عملکرد مثبت و رو به جلوی خود، موفق به دریافت این گواهینامه شد و این افتخار دیگری است که به افتخارات متعدد این شرکت اضافه شده است.

عباس باغستانی معاون شبکه شرکت به پرداخت ملت  نیز در بخشی از این مراسم از تمامی پرسنل به پرداخت ملت که در راه دریافت این گواهینامه دلسوزانه تلاش کرده‌اند تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم ماهان مهدوی امیری مدیر امنیت شرکت به پرداخت ملت ضمن تشکر از کلیه واحدهای شرکت و نمایندگان آنها برای پیاده‌سازی این استاندارد، با اشاره به تشکیل کمیته ISMS در سال 96 گفت: پیاده سازی استاندارد ISMS از سال گذشته در دستور کار قرار داده شد و الزامات آن در سطح شرکت اجرایی گشت که پس از ممیزی‌های صورت گرفته موفق به اخذ این گواهینامه شدیم.

مهدوی در ادامه گفت: اطلاعات از ارزشمندترین دارایی های هر سازمان است و سعی ما همواره در شرکت بر این بوده که از لحاظ امنیت اطلاعات در بالاترین سطح ممکن عمل کنیم؛ در همین راستا شرکت به پرداخت ملت علاوه بر رعایت  الزامات امنیت اطلاعات شاپرک به عنوان نهاد بالادستی صنعت پرداخت، استاندارد ISMS را نیز در سطح شرکت اجرایی کرد.

در پایان مراسم بهزاد قریشی سر ممیز سیستم‌های امنیت اطلاعات شرکت پایانه‌های داده‌ای نوین ضمن بیان این موضوع که امنیت در اصل گام برداشتن در مسیری بی‌انتها است که همواره باید در اجرای آن ممارست داشت، بر جایگاه ویژه شرکت به پرداخت ملت در کشور، منطقه و دنیا تاکید کرد و گفت: موفقیت در کسب گواهینامه ۲۷۰۰۱ بر مبنای الزامات و استانداردهای مرکز راهبردی افتا موفقیت بسیار چشمگیری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021000*****
[نمایش اطلاعات]