اطلاعات تماس
  • 021497*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710033355610262

آپارتمان‌های هزاران مشاور املاک در دسترس شما قرار گرفت

کد: 139710033355610262

https://goo.gl/Gu66PD

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از رویاهای هر فرد شهرنشین پیدا کردن خانه ای متناسب با شرایط مطلوب و دلخواه اوست، بی شک برای بسیاری از ما خرید آپارتمان جزو اولین موارد لیست آرزوهایمان است.

آپارتمان‌های هزاران مشاور املاک در دسترس شما قرار گرفت
آپارتمان‌های هزاران مشاور املاک در دسترس شما قرار گرفت

با فیلترهای متنوع «آی‌هوم» به راحتی می‌توان مسکن مورد نظر را براساس سلیقه و نیاز از میان صدها هزار واحد مسکونی ثبت شده پیدا کرد

در جوامع مدرن «زندگی در مکانی مناسب» یکی از سه شاخص برتر خوشبختی است. با این وجود پیدا کردن و دست یافتن به خانه مطلوب کاری بسیار دشوار و طاقت‌فرسا است.

جستجو برای یافتن آپارتمان دلخواه مستلزم صرف هزینه و زمان بسیاری است که با روش‌های سنتی و با وجود دغدغه‌های موجود امری دشوار و پیچیده به حساب می‌آید، به طوری که با بررسی‌های به عمل آمده هر فرد برای یافتن آپارتمان مورد نظر خود در تهران، باید دست کم به ۳۰  آژانس املاک مراجعه کند که این مراجعه به ۵ تا ۱۰ بازدید از آپارتمان‌های مختلف ختم خواهد شد.

صرف هزینه‌ و زمان این مراجعات برای هیچ یک از ما دور از ذهن نیست، تقبل هزینه مالی و انرژی یافتن خانه و از سوی دیگر از دست دادن زمان مفید کاری از جمله خساراتی است که با آن مواجه خواهیم شد و باعث دشوار شدن فرآیند یافتن خانه مطلوب است.

راه حل چیست؟

در دهه اخیر و با پیشرفت فناوری، سبک زندگی انسان‌ها بسیار تغییر کرده و در نهایت همه چیز برای آسایش جمعی انسان‌ها به صورت آنلاین قابل دسترسی است تا افراد با صرفه‌جویی در وقت و انرژی، نیازمندی‌های خود را برطرف سازند.

وبسایت ihome.ir با قابلیت دسترسی آسان به املاک بی‌شمار و هزاران فایل خرید آپارتمان و اجاره ملک گزینه‌ای مفید در جهت بهره‌وری بالا و جلوگیری از صرف هزینه و زمان جهت یافتن خانه دلخواه است.

با مراجعه به وبسایت ihome.ir، صدها هزار فایل اجاره یا خرید آپارتمان در تهران و دیگر شهرهای کشور در اختیار کاربران است. در این وب‌سایت می‌توان ملک مورد نظر خود را از میان ۲ گروه اصلی یعنی رهن و اجاره یا خرید انتخاب کرد. سپس با استفاده از فیلترهای بسیار متنوع، جزئیات بیشتری نظیر متراژ، تعداد اتاق خواب، سن بنا، طبقه، موقعیت محلی، امکانات، حداقل و هزینه قیمت و... به جست‌وجوی خود اضافه کرد تا فرآیند جست‌وجوی ملک خود را دقیق‌تر کنید. در نهایت با انتخاب گزینه تماس، به آژانس املاک آگهی دهنده هدایت شده و مراحل نهایی اجاره یا خرید را طی می‌کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی هوم

وبسایت ihome.ir، جامع‌ترین پرتال املاک کشور است که در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد. این وبسایت، تنها یک سامانه جست‌وجوی ملک نیست بلکه خدماتی فراتر از خرید، فروش و اجاره ملک به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌کند. فروشندگان و افراد جویای ملک، با مراجعه به این وبسایت می‌توانند علاوه بر رفع نیاز مسکن خود، اطلاعات بسیار جامعی از موقعیت ملک مورد نظر، معابر و دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل عمومی، نزدیکترین مراکز خدماتی، درمانی، آموزشی و فروشگاه‌ها ارائه می‌کند.

اطلاعات تماس
  • 021497*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان