اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971004335785416

مدیر استانی بانک ایران زمین در نشست مشترک با مدیران تجارت الکترونیک پارسیان گفت:

بازاریابی و مشتری مداری مهمترین ابزار رقابت سالم است

کد: 13971004335785416

https://goo.gl/aadzys

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و مدیران استانی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به منظور تعامل بیشتر در زمینه ارائه هر چه بهتر و با کیفیت‌تر خدمات به مشتریان و به ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

بازاریابی و مشتری مداری مهمترین ابزار رقابت سالم است
بازاریابی و مشتری مداری مهمترین ابزار رقابت سالم است

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری ضمن عرض خیر مقدم به فاطمی، مدیر پشتیبانی و توسعه کسب و کار بانک‌ها، صیادی و حاجی حیدری مدیران حوزه شهری و برون شهری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان استان اصفهان به تشریح سیاست‌های بانک در سال 1400 و تحقق واقعی بانکداری دیجیتال و اولین بانک پیشگام در این حوزه پرداخت و با اشاره به ضرورت توجه به زیر ساخت‌ها ارائه سرویس‌های مطلوب به مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن را از مهمترین عوامل رقابت با سایر بانک‌ها با امعان نظر به تشابه زیاد خدمات شبکه بانکی برشمرد.

وی در ادامه با بیان اقدامات صورت گرفته توسط شرکت‌های پشتیبان کننده و مجریان نرم افزاری و سخت افزاری، تغییرات حاصله شده در روند اجرای کار را لازم ولی ناکافی و عزم راسخ تمامی نیروها و جذب نیروی توانمند را در جهت رفع مشکلات خواستار شد.

سبزواری همچنین با اشاره به پروسه دریافت پایانه‌های فروشگاهی از زمان ثبت، تایید، نصب و راه اندازی، تلاش در جهت بازاریابی و مشتری مداری را از مهمترین ابزار رقابت سالم در حوزه شبکه بانکی و تخریب رقبا را کاری نادرست در جهت جذب منابع و جلب مشتری و عاملی در جهت سلب اعتماد جامعه به شبکه بانکی دانست. وی با تشریح ارائه خدمات بانکی قابل ارائه در طول شبانه روز، بانک ایران زمین را به عنوان یک سیستم پویا و فعال در عرصه ارائه خدمات و نیز پیشرو در توسعه و فرهنگ صحیح بانکداری برشمرد و از مدیران مدعو خواست تا با تسریع در رسیدگی به امورات محوله موجبات رضایت مشتری و سرویس دهی مطلوب را فراهم نمایند و افزود چنانچه عملکرد خوب و مناسبی از خود بجای نگذاریم موجبات تخریب فراوانی شده که آثار و عواقب جبران ناپذیری را از خود بجای خواهد گذاشت.

سپس فاطمی مدیر پشتیبانی توسعه کسب وکار بانک‌های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به تشریح عملکرد شرکت از ابتدای همکاری با بانک ایران زمین پرداخت و اظهار داشت: نظارت مستمر و بررسی آماری عملکرد نمایندگان استانی به عنوان مهمترین بخش تجزیه و تحلیل اطلاعات به شمار می‌آید و این مهم برای کلیه بنگاه‌های اقتصادی طرف قرارداد صادق بوده که به صورت ماهیانه گزارش آن به واحدهای انفورماتیک بانک‌های طرف قرار داد ارسال می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به آمار و اطلاعات استخراجی نوع پایانه‌های فروشگاهی منصوبه ابراز امیدواری کرد با تخصیص پایانه‌های جدید مشکلات حوزه اصفهان به حداقل برسد.

در بخش پایانی این جلسه در خصوص کاستی‌های نصب پایانه‌های فروشگاهی بی‌سیم در شهرهای شهرضا، شاهین شهر، خمینی شهر و گلپایگان، نحوه جمع آوری دستگاه‌های کم کار و راهکارهای فعالسازی آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه