کد: 139710053359110573

سرویس حسابداری آنلاین؛ نسل جدید مدیریت کسب‌و‌کارها

کد: 139710053359110573

https://goo.gl/FCCK13

، شیراز ، (اخبار رسمی): اگر مدیر یک استارت آپ جدید هستید و یا به تازگی شرکت و یا فروشگاه خود را راه اندازی کرده‌اید، از چه سیستمی برای حسابداری و صدور فاکتور استفاده می‌کنید؟ آیا به طور کلی از یک سیستم جامع و یکپارچه برای مدیریت امور حسابداری خود استفاده می‌کنید و یا هنوز نیاز آن را احساس نکرده‌اید؟

سرویس حسابداری آنلاین؛ نسل جدید مدیریت کسب و کارها
سرویس حسابداری آنلاین؛ نسل جدید مدیریت کسب‌و‌کارها

مشتریان کسب و کارتان، تنها با کلیک بر روی گزینه پرداخت آنلاین فاکتور، به درگاه حساب بانکی شما متصل می شوند.در ۲۴ ساعت شبانه روز و در هر نقطه ای از کشور، فاکتور شما را به راحتی نقد می کند.

در سال‌های پیش، نرم افزارهای بسیاری با انواع امکانات برای مدیران حسابداری وجود داشت که فارغ از آپشن‌هایی مختلفی که هر کدام داشتند، همگی در امکان دسترسی به نرم افزار و بررسی آرشیو سال‌های گذشته با مشکل مواجه بودند. چرا که معمولا حسابداران نرم افزار حسابداری را روی سیستم کامپیوتر در محل شرکت نصب می کردند و اگر در خارج از محیط کاری نیازی به آن داشتند با مشکل مواجه می‌شدند.

نرم افزارهای حسابداری ابری تحت وب یا به اصطلاح سیستم‌های حسابداری آنلاین که امروز در تمام دنیا طرفداران بسیاری دارند، برای برطرف کردن همین مشکل به وجود آمدند.

یک نرم افزار حسابداری آنلاین درواقع یک سیستم پیشرفته و درعین حال ساده است که درقالب یک وب‌سایت و بصورت تحت وب به کاربران ارائه می‌شود.

مهمترین ویژگی این سرویس امکان دسترسی آسان از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و یا موبایل است. همچنین بروز رسانی همیشگی امکانات نرم افزار و رفع مشکلات آن بدون نیاز به نصب مجدد نرم افزار یکی دیگر از ویژگی‌های این سیستم جدید است.

در ایران نیز جدید ترین و پیشرفته ترین سیستم حسابداری تحت وب توسط حساب فا، و از طریق وب سایت این مجموعه ارائه شده است. نرم افزار حسابداری آنلاین «حساب فا» بصورت سیستم ابری و تحت وب برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است.

حالا کاربران این مجموعه معتبر تنها از طریق مراجعه به وب‌سایت www.hesabfa.com و بدون نیاز به نصب و نگهداری یک نرم افزار بروی کامپیوتر خود می‌توانند عملیات حسابداری کسب و کار خود را در هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنند.

امکان صدور فاکتور آنلاین یکی از بخش های محبوب این سیستم حسابداری ابری است. کاربران حساب فا به راحتی فاکتورهایی حرفه‌ای تهیه می‌کنند و بصورت PDF  یا چاپ شده برای مشتریان خود ارسال می‌کنند.

فاکتور شما، اعتبار شما است

مشتریان کسب و کارتان، بدون نیاز به ارسال مشخصات حساب بانکی از سوی شما، تنها با کلیک بر روی گزینه پرداخت آنلاین فاکتور، به درگاه حساب بانکی شما متصل می شوند. حذف محدودیتهای انتقال از سمت مشتریان، در ۲۴ ساعت شبانه روز و در هر نقطه ای از کشور، فاکتور شما را به راحتی نقد می کند.

امکان تهیه فهرست کالاها و خدمات یکی دیگر از بخش های این وب‌سایت است که سرعت ثبت فاکتور شما را افزایش داده و در هنگام خرید و فروش موجودی شما را کنترل می‌کند. در بخش دیگری مدیران حسابداری می‌توانند از طریق پنل مدیریت کاربران، کارمندان و همکاران خود را وارد سیستم کنند تا با سطح اختیاراتی که تعیین می‌شود، به فعالیت بپردازند و در بخش آمار و گزارشات، نمودارها و گزارش های متنوع روند کسب و کار خود را در هر لحظه پیگیری و کسب و کار خود را به چابک ترین شیوه مدیریت نمایند.

نرم افزار حسابداری حساب فا، تمامی ابزارهای مورد نیاز برای صرفه جویی در وقت را که برای رشد کسب و کار خود نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

نکته قابل توجه اینکه؛ این سرویس آنلاین حسابداری به منظور خدمت رسانی به موسسات خدماتی و بازرگانی کوچک یا اصطلاحاً «Small Business» طراحی شده است. نظیر مغازه ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌های کوچک و متوسط و بطور کلی موسساتی که مبادرت به ارائه خدمات یا خرید و فروش محصولات می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری آنلاین - حسابفا

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر، از اسفند ۱۳۸۴ فعالیت خود را با تکیه بر تیم فنی زبده و کیفیت محصول نهایی آغاز کرد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.