اطلاعات تماس
  • 021۷۷۶*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971005335958831

طرح شگفت‌انگیز پیش خرید هفتگی طراحی اپلیکیشن و سایت با جوایز ویژه

کد: 13971005335958831

https://goo.gl/4w88B4

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت آکام همراه سهند با پشتوانه فنی و تجربه بیست ساله پیاده‌سازی پروژه‌های نرم افزاری متنوع طراحی سایت، اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ در حوزه فناوری اطلاعات و همکاری با سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی معتبر، از چندی قبل تمرکز خود را بر روی بازاریابی آنلاین گذاشته است.

طرح شگفت انگیز پیش خرید هفتگی طراحی اپلیکیشن، سایت و ...  با جوایز ویژه
طرح شگفت‌انگیز پیش خرید هفتگی طراحی اپلیکیشن و سایت با جوایز ویژه

خدمات شرکت آکام همراه سهند در حوزه فناوری اطلاعات شامل دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و ایده پردازی و مشاوره به استارت آپ‌ها است.

شرکت آکام همراه سهند با استفاده از ایده‌ای نو در خدمات خود در این اوضاع اقتصادی به کمک شرکت‌ها و موسسه‌هایی آمده است که می‌خواهند کسب و کارشان را به صورت آنلاین نیز راه بیاندازند.

این شرکت‌ها با هزینه کم، می‌توانند نسبت به خرید خدمات آکام همراه سهند با تخفیف ویژه اقدام کنند. در این راستا این مجموعه طرح شگفت انگیز پیش خرید هفتگی با جوایز ویژه را در نظر گرفته است که در دامه کلیه خدمات آکام همراه سهند را مشاهده کرده و نسبت به پیش خرید آنها و استفاده از تخفیف‌های شگفت‌انگیز هفتگی آن استفاده کرد.

نام پلن پیش خرید مبلغ (تومان) درصد تخفیف
E 10.000 5%
D 20.000 10%
C 30.000 15%
B 40.000 20%
A 50.000 25%

علاقه‌مندن به استفاده از این طرح‌ها ظرف مدت یک هفته از تاریخ خرید طرح مورد نظر، فرصت دارند تا خدمات مورد نظر خود را انتخاب و پس از کسر درصد تخفیف مندرج در طرح خریداری شده، نسبت به خرید آن اقدام کنند.

به منظور حمایت و تقدیر از مشتریان، در روز سه شنبه هر هفته یک قرعه کشی برگزار شده و از بین خریداران طرح‌ها، یک نفر به قید قرعه انتخاب و یک دستگاه گوشی همراه هوشمند تقدیم برنده خواهد شد.

لازم به ذکر است که خریداران طرح‌های ارائه شده، به ترتیب از ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی برخوردار هستند.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این طرح می‌توانند به سایت آکام همراه سهند مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکام همراه سهند

شرکت آکام همراه سهند با پشتوانه فنی و تجربه بیست ساله پیاده سازی پروژه های نرم افزاری متنوع (Web Application , Mobile Application) در حوزه فناوری اطلاعات و همکاری با سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی معتبر ، از چندی قبل ، تمرکز خود را برروی طراحی ، تولید و توسعه انواع موبایل اپلیکیشن قرار داده است .

اطلاعات تماس
  • 021۷۷۶*****
[نمایش اطلاعات]