کد: 139710113375610645

آیا می‌دانید سرویس اول فصل کولر گازی باعث کاهش مصرف برق کولر گازی می‌شود؟

کد: 139710113375610645

https://goo.gl/Sruuok

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت آرمان تهویه به عنوان مرکز مجاز خدمات نصب کولر گازی در تهران فعالیت می‌کند. سرویس کولرگازی به موقع باعث می‌شود تا هزینه برق کولر گازی کاهش یافته و تعمیرات کولرگازی نیز کمتر خواهد شد. برای سرویس کولرگازی معمولا از دستگاه کارواش استفاده می‌شود تا گرد و غبار از دستگاه خارج شود.

آیا میدانید سرویس اول فصل کولر گازی باعث کاهش مصرف برق کولرگازی میشود؟
مرکز مجاز خدمات کولر گازی در تهران با کادری مجرب آماده ارائه کلیه خدمات کولر گازی است.تعمیر کولرگازی

سرویس کولر گازی معمولا در فصل بهار برای سرویس سرمایش کولرگازی و توسط سرویس‌کار مجاز کولر گازی انجام می‌شود که این‌کار باعث می‌شود کولر گازی مانند روز اول خنک‌کنندگی زیادی داشته باشد و مصرف برق آن نیز کاهش یابد.

بعد از سرویس کولر گازی حتما دستگاه کولر گازی باید توسط تعمیرکار مجاز کولرگازی تست گاز شود تا در صورت کمبود گاز اقدام به شارژ گاز کولرگازی شود. برای تست گاز کولر گازی باید دستگاه را روی سرمایش روشن کرده و بعد تست گاز کولرگازی اسپیلت را انجام داد.

هنگامی که کولر گازی باد گرم می‌زند حتما دستگاه را سریع‌تر باید خاموش کرده و برای تعمیر کولر گازی تماس گرفته شود تا تعمیرکار متخصص کولرگازی با کمترین هزینه اقدام به تعمیر کولر گازی کند.

یکی از دلایل باد گرم کولر گازی کمبود گاز کولر گازی است و دلایل زیاد دیگری مانند خرابی خازن کولرگازی و خرابی برد کولر گازی و خرابی کمپرسور کولر گازی و ... نیز وجود دارد.

برای راه اندازی سیستم گرمایش کولر گازی ابتدا دستگاه باید توسط ریموت کنترل روی MODE خورشید یا هیت قرار داده و سپس دما را روی 30 درجه قرار داده و بعد دستگاه کولرگازی را روشن کرده به مدت 5 دقیقه صبر شود تا باد گرم بزند در صورتی که کولر گازی باد گرم نزد باید دنبال مشکلات کولر گازی بود که این کار توسط تعمیرکار کولر گازی باید صورت گیرد.

برای نصب کولر گازی کارکرده حتما باید دقت شود تا قبل از نصب کولر گازی اسپیلت حتما سرویس کامل کولر گازی انجام شود تا دستگاه کارائی لازم را داشته باشد.

شرکت آرمان تهویه یک مرکز مجاز خدمات کولر گازی در تهران است که فعالیت این شرکت در زمینه تعمیر کولر گازی و سرویس اول فصل کولرگازی و نصب فوری کولر گازی در تهران است. جابجایی فوری کولر گازی در اسرع وقت و بازکردن فوری کولر گازی در تهران از خدمات این شرکت است. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات می‌توانند با شماره 09125042902 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آرمان تهویه

شرکت آرمان تهویه مرکز مجاز خدمات کولر گازی در تهران با کادری مجرب آماده ارائه کلیه خدمات کولر گازی در کلیه نقاط تهران جهت کلیه برندهای کولر گازی میباشد.خدمات شرکت آرمان تهویه: تعمیر کولر گازی سرویس کولر گازی نصب کولر گازی شارژ گاز کولر گازی تعمیر داکت اسپیلت سرویس داکت اسپیلت فروش ریموت کنترل کولر گازی اسپیلت خدمات کولر گازی را به مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی سپرده تا کاهش هزینه را مشاهده فرمایید

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.