اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710203394410588

روغن بنفشه پایه کنجد توسکا چیست و چگونه تولید می‌شود؟

کد: 139710203394410588

https://goo.gl/E4tAf4

، بهشهر , (اخبار رسمی): برای استفاده از مواد مفید گیاه دارویی بنفشه، یکی از راهکارها کشیدن آن مواد موثره در یک روغن پایه مانند روغن زیتون و یا روغن کنجد است.

روغن بنفشه پایه کنجد توسکا چیست و چگونه تولید می گردد؟
روغن بنفشه پایه کنجد توسکا چیست و چگونه تولید می‌شود؟

خرید روغن بنفشه پایه کنجد توسکا مخصوص درمان سینوزیت از طریق خریداری در مراکز فروش و نمایندگی فروش این محصول با قیمت مناسب انجام پذیر است. برای خرید روغن بنفشه مخصوص سینوزیت می‌توان به مراکز فروش و نمایندگی‌هایی که برای فروش این روغن در نظر گرفته شده است مراجعه کرد. این نمایندگی‌ها امر فروش روغن بنفشه سینوزیت را با قیمت بسیار مناسبی انجام می‌دهند. به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان روغن بنفشه به دنبال این مراکز فروش هستند تا بتوانند روغن مورد نیاز خود را از آن جا خریداری کنند.

یکی دیگر از روش‌های خرید روغن بنفشه بدون دردسر استفاده از فروشگاه اینترنتی مطمئن است که در آن روغن‌های با کیفیت با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

روغن بنفشه چیست؟

در مناطق شمالی کشور و منطقه خراسان شمالی گونه‌ای از گل بنفشه با نام بنفشه دارویی یا بنفشه جنگلی رویش دارد. گل بنفشه دارویی از قدیم الایام به عنوان یک گیاه دارویی معتبر شناخته شده بود و مانند یک داروی همه کاره استفاده می‌شده است.

در روایات اسلامی هم از گل بنفشه و روغن بنفشه بسیار یاد شده است و حتی پیامبر (ص)، روغن بنفشه را برترین روغن برای درمان دانسته است. گل بنفشه به تنهایی روغن ندارد. برای استفاده از مواد مفید این گیاه یکی از راهکارها کشیدن آن مواد مفید در یک روغن پایه مانند روغن زیتون و یا روغن کنجد است.

به این روغن در طب سنتی روغن بنفشه می‌گویند که از ترکیب یک روغن با گل بنفشه تولید می‌شود. البته با توجه به روغن پایه مورد استفاده خواص متفاوتی پیدا می‌کند.

روغن بنفشه چه رنگی است؟

رنگ روغن بنفشه بستگی به روغن پایه مورد استفاده آن دارد. اگر از روغن زیتون استفاده شده باشد رنگ آن سبز تیره مایل به سیاه است. اگر از روغن کنجد استفاده شده باشد رنگ آن متمایل به سبز کمرنگ و زرد است. اگر از روغن بادام استفاده شود رنگ آن متمایل به بنفش خیلی کم‌رنگ و با توجه به میزان گل بنفشه استفاده شده متمایل به زرد نیز می‌شود.

چطور روغن بنفشه درست کنیم؟

برای درست کردن روغن بنفشه یک راه معمولی و خانگی و چند راه تخصصی و حرفه‌ای. وجود دارد.

روغن بنفشه از ترکیب دو چیز است:

گل بنفشه دارویی

روغن پایه (روغن زیتون، روغن کنجد، روغن بادام)

در روش تولید روغن بنفشه خانگی، ظرف مورد نظر را پر از بنفشه خشک کرده سپس بر روی آن روغن پایه زیتون یا روغن کنجد ریخته و یک ماه در نور غیر مستقیم خورشید در دمای اتاق نگهداری می‌شود. برای کیفیت بهتر می توان بعد از یک ماه گل آن را عوض کرد. بهتر است هفته‌ای دوبار ظرف روغن را تکان داده تا روغن جابجا شود.

در روش تخصصی و حرفه‌ای، مراحل بیشتری بر روی روغن انجام شده و باعث افزایش کیفیت روغن می‌شود.

هدف شما از خرید روغن بنفشه پایه کنجد چیست؟

با توجه به خواص متفاوت روغن بنفشه در پایه‌های مختلف باید هدف خود را از خرید روغن بنفشه پایه کنجد یا تعیین کرد.

موارد مصرف روغن بنفشه پایه کنجد:

تقویت مغز، افزایش حافظه، درمان سینوزیت و میگرن، ضربه مغزی و کما

موارد مصرف روغن بنفشه پایه زیتون

روغن بنفشه پایه زیتون بیشتر برای استفاده موضعی از جمله درمان جوش، شفافیت و روشن شدن پوست، درمان جای جوش، رفع سفیدی مو، تقویت مو و ابرو و رفع خشکی پوست کاربرد دارد.

علاقه‌مندان برای خرید روغن بنفشه پایه کنجد و روغن بنفشه پایه زیتون می‌توانند با شماره 09179396980 در تماس باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

بازرگانی توسکا، تولید کنده انواع روغن های گیاهی طبیعی بوده و خریدار و فروشنده گیاهان دارویی مختلف از جمله نعناع، گل بنفشه دارویی، گل گاوزبان، لمون گراس و ... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی