اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971023339895881

شرکت صنعتی بهشهر «واحد نمونه» مواد غذایی کشور

کد: 13971023339895881

https://goo.gl/tdkChg

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت صنعتی بهشهر یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده روغن‌های گیاهی خوراکی در کشور، موفق به کسب لوح افتخار «واحد نمونه» استان تهران از موسسه ملی استاندارد شد.

شرکت صنعتی بهشهر «واحد نمونه» مواد غذایی کشور
شرکت صنعتی بهشهر «واحد نمونه» مواد غذایی کشور

به گزارش شرکت صنعتی بهشهر، در مراسم امسال روز جهانی استاندارد، لوح یادبود و تندیس ویژه واحد نمونه استان در صنعت غذایی و کشاورزی به مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر اهدا شد .

شرکت صنعتی بهشهر تولیدکننده روغن‌های گیاهی خوراکی است که خانواده‌های ایرانی آن را به ویژه با دو محصول لادن، بهار و نسترن می‌شناسند.

محمود شه‌رضایی مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر با ابراز خرسندی از اختصاص چندین باره‌ی این جایزه‌ی سالانه به مجموعه بهشهر گفت: «تلاش این مجموعه همواره بر ارتقا کیفیت محصول و توسعه تکنولوژی تولید با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فنی بوده است و ما در کنار این هدف بر رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی تاکید داشته‌ایم. در همین راستا شرکت صنعتی بهشهر چندی پیش نیز موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو 22000 شد که در کنار جایزه موسسه ملی استاندارد ایران، گواهی بر موفقیت شرکت صنعتی بهشهر (سهامی عام) در این زمینه است.»

شرکت صنعتی بهشهر با تمام توان تولیدی خود مشغول به توسعه‌ی محصولاتی متناسب با سلامت مصرف‌کننده و ذائقه‌ی ایرانی است و این محصولات با بهره‌گیری از شبکه‌ای منظم در سراسر کشور توزیع می‌شود.

شرکت صنعتی بهشهر در حوزه صنف و صنعت نیز با برند لادن حرفه‌ای روغن مصرفی بسیاری از شرکت بزرگ تولید کننده محصولات غذایی از جمله صنعت بیسکوئیت، شکلات و شیرینی را هم تامین می‌کند و از این جهت یک شرکت مادر برای صنایع وابسته به حساب می‌آید.

با توجه به توزیع سراسری و مشتریان صنعتی محصولات بهشهر، رعایت فاکتورهای سلامت اصل اساسی و استراتژیک فعالیت این شرکت است.

شه رضایی با تاکید بر اینکه سلامت مصرف کننده یکی از مهمترین مولفه‌های این مجموعه است، گفت: «شرکت صنعتی بهشهر ضمن تلاش برای توسعه روز افزون فن‌آوری تولید، کنترل کیفی محصولات را به طور دقیق و منظم در دستور کار خود دارد و به همین جهت بخش تحقیق و توسعه شرکت با استفاده از دانش متخصصان ایرانی و جدیدترین ابزار آزمایشگاهی و تحقیقاتی، دستاوردهای جدید خود را به شکل مداوم به بخش تولید ارائه می‌دهد.»

بخش تحقیق و توسعه شرکت صنعتی بهشهر با کمیته‌های تخصصی خود که متشکل از اساتید و محققان باتجربه حوزه محصولات غذایی است و ارائه مقالات علمی به مجامع علمی داخلی و خارجی در توسعه دانش صنایع غذایی کشور نیز نقش به سزایی دارد.

این مجموعه تولیدی همچنین با حمایت از فعالان حوزه کشاورزی برای تامین مواد اولیه خود، نقش کلیدی و مهمی در این بخش استراتژیک و مهم اقتصاد کشور نیز دارا است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت صنعتی بهشهر

شرکت صنعتی بهشهر (سهامی عام) بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت ایرانی تولید روغن‌های گیاهی خوراکی شامل روغن‌های مایع، روغن‌های مخصوص سرخ‌کردنی، نیمه جامد و روغن‌های مخصوص شیرینی‌پزی (شورتنینگ) است که از سال ۱۳۳۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]