اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711013422210588

تاثیر روغن بنفشه در کاهش تب و خشکی پوست

کد: 139711013422210588

https://goo.gl/uGWYbL

، بهشهر , (اخبار رسمی): پایین آوردن تب با روغن بنفشه پایه زیتون از نظر طب اسلامی تب برای بدن مفید است. در صورتی که تب خیلی بالا بود و یا زمان زیادی به طول انجامید باید حتما برای درمان آن اقدام به درمان شود.

تاثیر روغن بنفشه در کاهش تب و خشکی پوست
تاثیر روغن بنفشه در کاهش تب و خشکی پوست

فروش روغن بنفشه پایه زیتون اصل که یکی از بهترین درمان‌ها با قیمت ارزان برای خشکی پوست است از طریق گروه بازرگانی و تولیدکننده توسکا آغاز شده است.

در بازار فروش روغن بنفشه پایه زیتون، فروش بالایی از روغن بنفشه انجام می‌شود. به دلیل درخواست‌های مکرری که برای خرید از این روغن وجود داشته است تولیدکنندگان این روغن نیز مجبور به تولید بیشتر و در حجم وسیع‌تری شده‌اند. در بازار فروش روغن بنفشه پایه زیتون شرایط برای خرید و فروش راحت و بدون دردسر برای مشتریان و فروشندگان فراهم شده است.

یکی از بهترین راه‌های پایین آوردن تب، استفاده از ترکیب روغن بنفشه پایه زیتون و کاسنی است. می‌توان از کاسنی تر یا خشک استفاده کرد. با توجه به روایات، برای مصرف کاسنی، نباید آن را شست زیرا بعضی از خواص آن از بین می‌رود.

چگونه خشکی پوست را با روغن بنفشه پایه زیتون برطرف کنیم؟

خشکی پوست بسیار آزاردهنده است. روغن بنفشه پایه زیتون را می‌توان برای رفع خشکی پوست استفاده کرد. برای این کار هر شب روغن بنفشه پایه زیتون را در ناف ریخته و بر روی آن چسب زده می‌شود. برای تکمیل درمان روغن بنفشه پایه زیتون را باید به ابرو نیز مالید.

فروش روغن بنفشه پایه زیتون برای روشن شدن پوست

یکی از خواص بی نظیر روغن بنفشه پایه زیتون روشن شدن پوست است. روشن شدن پوست برای خانم‌ها یک امر بسیار هیجان‌انگیز است. نباید فراموش کرد روغن زیتون اگر در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار بگیرد پوست را برنزه می‌کند.

نکته دوم اینکه روغن بنفشه پایه زیتون دارای خاصیت تقویت کنندگی مو است و ممکن است موهای زائد صورت را افزایش دهد.

راهکار چیست؟

اولا برای شفاف سازی پوست باید در شب و هنگام خواب از روغن استفاده کرد.

دوما برای مشکل موهای زائد صورت که ذکر شد می‌توان روغن بنفشه پایه زیتون را به ابرو مالید. مالیدن روغن بنفشه به ابرو علاوه بر تقویت ابرو سبب شفافیت پوست صورت نیز می‌شود.

گروه توسکا اقدام به فروش روغن بنفشه پایه زیتون که از فرآوری گل بنفشه دارویی و روغن زیتون خوراکی به دست می‌آید، با قیمت مناسب کرده است.

روغن بنفشه پایه زیتون برای ریزش مو

یکی از مهمترین خواص روغن بنفشه پایه زیتون تقویت مو است. روغن بنفشه نه تنها از ریزش مو جلوگیری می‌کند بلکه جلو سفید شدن مو را نیز می‌گیرد. از این جهت به خانم‌ها توصیه می‌شود هر شب هنگام خواب موهای خود را به روغن بنفشه آغشته کنند.

قیمت روغن بنفشه پایه زیتون

روغن بنفشه توسکا در ظرف‌های 20 سی سی به بازار عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان به خرید اینترنتی از یک فروشگاه اینترنتی مطمئن و استفاده از تخفیف‌های پستی می‌توانند به غرفه محصولات توسکا در بازار اجتماعی باسلام مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی