اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971106343009839

همایش موتورسواران قانون‌مند توسط اسنپ باکس برگزار شد

کد: 13971106343009839

https://goo.gl/3keVy2

، (اخبار رسمی): اسنپ باکس با همکاری پلیس راهور منطقه ۵ تهران همایشی برای فرهنگ‌سازی موتورسواری برگزار کرد. این همایش که با عنوان «موتورسواران قانون‌مند»، روز سه‌شنبه دوم بهمن برگزار شد با حمایت معاونت حمل‌ونقل ترافیک و پارک آموزش ترافیک شهرداری منطقه ۵ اجرا شد.

همایش موتورسواران قانون‌مند توسط اسنپ باکس برگزار شد
عکس دسته جمعی همایش موتورسواران قانونمند

سردار تیموری در همایش موتورسواران قانون‌مند اسنپ باکس: کمترین آمار تصادفات مربوط به موتورسواران اسنپ‌باکس است

اسنپ باکس با همکاری پلیس راهور منطقه ۵ تهران همایشی برای فرهنگ‌سازی موتورسواری برگزار کرد. این همایش که با عنوان «موتورسواران قانون‌مند»، روز سه‌شنبه دوم بهمن برگزار شد با حمایت معاونت حمل‌ونقل ترافیک و پارک آموزش ترافیک شهرداری منطقه ۵ در حالی اجرا شد که موتورسواران نمونه و قانون‌مدار عضو خانواده اسنپ نیز در آن شرکت کرده بودند.

در این همایش سرهنگ همه‌خانی، رییس پلیس منطقه ۵ راهور با ابراز خرسندی از توجه به فرهنگ‌سازی مرتبط با موتورسواری اظهار کرد: «چنانچه خداوند فرموده است هر کس جان یک نفر را نجات دهد گویی جان همه انسان‌ها را نجات داده است، پس ما باید با هم برای افزایش ایمنی فعالیت کنیم. آموزش نکات ایمنی می‌تواند قدم خوب و مهمی در این امر باشد.»

رییس پلیس منطقه ۵ راهور، همچنین در ادامه بیان کرد: «به علت ناامن بودن موتور قطعا تصادف با این وسیله نقلیه تبعات بیشتر از سایر وسایل نقلیه دارد. پس این آموزش‌ها امنیت جانی و مالی را برای موتورسواران به ویژه افرادی که از این طریق ارتزاق می‌کنند فراهم کند.»

در ادامه این همایش سرگرد تیموری، مدرس قوانین و ترافیک دانشگاه حمل و نقل در ارتباط با تقویت قانونمندی و قانونمداری خطاب به موتورسواران نمونه گفت: «امروز آمار تصادف و تلفات جانی و مالی کاهش یافته است و این امر را مدیون آموزش فرهنگی هستیم. ایجاد آگاهی برای کاهش تصادفات و صدمات جانی و مالی حین کار امری ضروری است. چنین همایش‌هایی راه را برای کاهش چنین اتفاقاتی هموار می‌کند.»

دکتر سروان اکبری که درباره مسائل حقوقی مرتبط با تصادفات موتورسواران سخنرانی می‌کرد با تقدیر از موتورسواران نمونه «اسنپ باکس» افزود: «استفاده نکردن از کلاه ایمنی بیشترین عامل مرگ در تصادفات با موتور است. باید از همین تریبون اعلام کنم که موتورسواران اسنپ باکس کمترین آمار تصادف را دارند.»

دکتر هادی میراسدی، مدیر گروه رشد و توسعه روانشناسی در ایران نیز از جمله سخنرانان همایش «موتورسواران قانون‌مند» بود. در پایان همایش پس از معرفی باکس کلاب، قرعه‌کشی میان موتورسواران حاضر برگزار و جوایزی به آنان تقدیم شد. برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های آموزشی جهت گسترش فرهنگ موتورسواری و قانون‌مداری همواره مورد توجه اسنپ‌باکس بوده است. این شرکت در نظر دارد با برگزاری برنامه‌هایی از این دست، به ارتقا ایمنی و گسترش فرهنگ صحیح استفاده از وسایل نقلیه موتوری کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اسنپ باکس

اسنپ باکس سامانه هوشمند سفارش پیک موتوری و تاکسی موتوری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | شهر و جامعه