کد: 139711073432510645

مرکز مجاز خدمات داکت اسپیلت بررسی می‌کند

مقایسه کامل کولر گازی اسپیلت با داکت اسپیلت

کد: 139711073432510645

https://goo.gl/L2E2QH

، تهران , (اخبار رسمی): داکت اسپیلت‌ها که به کولرهای گازی کانالی معروف هستند امروزه در مجتمع‌های مسکونی و اداری بسیار کاربرد دارد و جانشین خوبی برای کولر گازی اسپلیت شده است. تعمیر داکت اسپیلت معمولا هزینه بیشتری نسبت به کولر گازی خواهد داشت و علت آن گران بودن خود دستگاه نسبت به کولرگازی اسپلیت است.

مقایسه کامل کولر گازی اسپیلت با داکت اسیپلت
تعمیر داکت اسپیلت ،سرویس داکت اسپیلت توسط مرکز مجاز خدمات داکت اسپیلت در تهران انجام میشود.

تفاوت داکت اسپیلت با کولر گازی

جالب است بدانید که داکت اسپلیت‌ها از خانواده بزرگ کولرهای گازی هستند که به کولر گازی کانالی نیز معروف بوده و تنها تفادت این نوع از کولر گازی با سایر مدل‌ها،نصب این دستگاه است. برای نصب داکت اسپیلت باید اقدام به کانال‌کشی کرده و به صورت سقفی نصب می‌شود.

علت صدای زیاد داکت اسپیلت

طبق تحقیقات شرکت آرمان تهویه که یک مرکز مجاز خدمات داکت اسپیلت در تهران است معمولا علت صدای زیاد داکت اسپلیت‌ها قدرت زیاد فن داخلی است که باید به تمام نقاط محیط پرتاب باد داشته باشد. اما دلیل بعدی صدای زیاد از قسمت داخلی داکت اسپلیت می‌تواند خرابی موتور فن داخلی دستگاه باشد.

یکی از تفاوت‌های کولر گازی اسپیلت با داکت اسپلیت در صدای این دو دستگاه است.

مصرف برق داکت اسپیلت بیشتر است یا کولر گازی اسپیلت

مسلما مصرف برق داکت اسپیلت‌ها بیشتر است زیرا ظرفیت این نوع از کولر گازی بیشتر از کولرهای معمولی و خانگی است ولی بزرگترین مزیت داکت اسپیلت‌ها نسبت به کولرهای گازی معمولی در این است که یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی خواهید داشت.

هزینه سرویس داکت اسپیلت نسبت به کولر گازی معمولی

معمولا هزینه سرویس داکت اسپیلت با کولر گازی تفاوتی ندارد ولی هزینه شارژ گاز داکت اسپیلت بیشتر از هزینه شارژ گاز کولر گازی است زیرا مقدار گاز داکت اسپلیت بیشتر از کولر گازی معمولی است.

هزینه تعمیر داکت اسپیلت بیشتر است یا هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیرات داکت اسپیلت به دلیل گران‌تر بودن قطعات داکت و خود داکت اسپیلت معمولا بیشتر از کولر گازی معمولی است.

علاقه‌قمندان برای کاهش هزینه تعمیرات داکت اسپیلت می‌توانند با مرکز مجاز خدمات داکت اسپیلت با شماره 09125042902 تماس بگیرند زیرا تشخیص عیب درست دستگاه می‌تواند هزینه تعمیرات را کمتر کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آرمان تهویه

شرکت آرمان تهویه مرکز مجاز خدمات کولر گازی در تهران با کادری مجرب آماده ارائه کلیه خدمات کولر گازی در کلیه نقاط تهران جهت کلیه برندهای کولر گازی میباشد.خدمات شرکت آرمان تهویه: تعمیر کولر گازی سرویس کولر گازی نصب کولر گازی شارژ گاز کولر گازی تعمیر داکت اسپیلت سرویس داکت اسپیلت فروش ریموت کنترل کولر گازی اسپیلت خدمات کولر گازی را به مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی سپرده تا کاهش هزینه را مشاهده فرمایید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.