اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711133449310588

طرز تهیه روغن بنفشه در منزل

کد: 139711133449310588

https://goo.gl/EPsCsY

، بهشهر , (اخبار رسمی): برای تهیه روغن بنفشه و یا گیاهان به صورت برگ و گل، وسایلی باید تهیه شود که در دامه این مطلب به آنها اشاره می‌شود.

طرز تهیه روغن بنفشه در منزل
طرز تهیه روغن بنفشه در منزل

فروشگاه روغن بنفشه پایه زیتون توسکا که فروش خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهد، ضمن تبلیغات گسترده و ارائه تخفیف‌های ویژه در ایام مختلف سال، سعی در افزایش تعداد مشتریان جدید دارد.

در فروشگاه روغن بنفشه پایه زیتون می‌توان با کاربردهای وسیع این روغن به خوبی آشنا شد. زیرا در این فروشگاه و در سایت مربوط به آن تبلیغات وسیعی از این روغن دیده می‌شود که هر کدام کاربرد متفاوت روغن بنفشه را به خوبی نشان می‌دهد.

مشتریان با مشاهده خواص این روغن و موارد استفاده متعدد آن، اقدام به خرید بیشتر از این محصول می‌کنند.

طرز تهیه روغن بنفشه در منزل

برای تهیه روغن بنفشه و یا گیاهان به صورت برگ و گل، وسایل ذیل باید تهیه شود:

روغن پایه مانند روغن زیتون، روغن کنجد، روغن بادام و یا روغن کتان

ظرف شیشه‌ای در دار

قاشق چوبی

کیسه پارچه‌ای

در مرحله اول بنفشه دارویی یا گیاه خشک مورد نظر را کمی خرد کرده و در ظرف شیشه‌ای ریخته تا نزدیک لبه ظرف پر شود. سپس روغن مورد نظر را بر روی گیاه ریخته تا روی آن را بگیرد. ظرف مورد نظر را در جای گرم مانند آشپزخانه در مقابل نور غیرمستقیم خورشید باید قرار داد. هفته‌ای دوبار ظرف روغن را باید تکان داد یا با قاشق چوبی هم زد.

بعد از یک ماه، محتویات داخل ظرف شیشه‌ای را داخل کیسه نخی ریخته و جایی آویزان کرده که روغن از بنفشه دارویی یا گیاه خشک مورد نظر جدا شود در حال حاضر یک روغن گیاهی خانگی آماده شده است.

روغن‌های گیاهی توسکا، به صورت حرفه‌ای تولید می‌شود و حین فرایند تولید، مراحل تخصصی دیگری هم برای بالا رفتن کیفیت روغن بنفشه و روغن‌های دیگر گیاهی انجام می‌شود.

خواص خرید روغن بنفشه پایه زیتون

خواص روغن بنفشه پایه زیتون بیشتر مربوط به پوست و مو می‌شود. با خرید روغن بنفشه پایه زیتون می‌توان همزمان علاوه بر شفاف شدن پوست و رفع لکه‌های پوستی، به تقویت موهای خود نیز پرداخت و حتی از زود سفید شدن موها نیز جلوگیری کرد. به عبارت دیگر روغن بنفشه پایه زیتون یک آچار فرانسه برای پوست و مو است.

علاقه‌مندان برای خرید روغن بنفشه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت violetoil.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی