اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711143450410985

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران برگزار می‌شود

کد: 139711143450410985

https://goo.gl/VeCGsg

، تهران , (اخبار رسمی): اولین کنفرانس بازاریابی محتوا با حمایت شرکت‌های ماناوند و نویسش در تاریخ سوم اسفند ماه 97 برگزار می‌شود.

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران برگزار می‌شود
اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران برگزار می‌شود

بازاریابی محتوایی یکی از مهمترین زیرشاخه‌های بازاریابی دیجیتال است که براساس آمار و ترندهای جهانی، تمرکز بر آن توسط  برندهای برتر جهان به طور مستمر در حال افزایش است. خوشبختانه کسب‌وکارهای ایرانی نیز به اهمیت این موضوع تا حدود زیادی پی برده و سهم قابل توجهی از بودجه‌های بازاریابی خود را صرف انواع فعالیت‌های بازاریابی محتوایی می‌کنند. اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی در تلاش است تا با توجه به گستردگی این دانش نوپا و اهمیت آن، بستری کارآمد برای توسعه‌ی آگاهی فعالان این عرصه و همچنین تقویت ارتباطات حرفه‌ای بین ایشان را فراهم آورد.

بزرگان بازاریابی محتوایی زیر یک سقف

اولین دوره از کنفرانس سالانه‌ی بازاریابی محتوایی ایران (CMConf)، اسفند سال جاری برگزار خواهد شد. این رویداد یک روزه با حضور سخنرانانی از شرکت‌های علی بابا، ایرانسل، اسنپ کیو، نویسش، ویرگول، کاله، همشهری داستان و وند دیزاین در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. محورهای چهارگانه‌ی این رویداد در ادامه آمده است:

1- بررسی کارکردهای محتوا در توسعه کسب و کار

2- بررسی موردکاوی موفق داخلی در حوزه محتوا

3- بازشناسی انواع کمی و کیفی محتوا 

4- بررسی روش‌های بهینه تولید و توزیع محتوا

در این کنفرانس پنل تخصصی کسب‌وکارهای محتوا محور نیز با حضور مدیران ارشد شرکت‌های اخباررسمی، نی‌نی سایت، پیام‌رسان بله و فرانش اجرا برگزار خواهد شد.

چه کسانی مخاطب این رویداد هستند؟

محتوای این کنفرانس می‌تواند برای علاقه‌مندان به مباحث بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ، همچنین متخصصین این حوزه کارآمد باشد. اگر در کسب‌وکار خود با چالش‌های در حوزه‌ی محتوا مواجهید و بi دنبال دستبابی به تجارب آزموده شده در بازار و فضای ایران هستید، این رویداد فرصت استفاده از تجارت متخصصین کارکشته‌ی بازاریابی محتوایی را فراهم کرده است. همچنین با توجه به حضور چندصدنفر از متخصصان این رشته فرصت کم‌نظیری برای شبکه‌سازی تخصصی و ایجاد روابط حرفه‌ای به شمار می‌آید.

تخفیف ویژه برای کاربران ماناوند و نویسش

با توجه به حضور نویسش به عنوان حامی معنوی در این کنفرانس، علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از کد تخفیف ar20 از ۲۰ درصد تخفیف ویژه هنگام ثبت‌نام بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و استفاده از کد 20 درصدی می‌توانند به سایت کنفرانس به آدرس cmconf مراجعه کنند.

شایان ذکر است امکان استفاده از این کد تخفیف تنها تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماناوند

ماناوند نه یک آژانس تبلیغاتی، نه یک استدیوی خلاقه و نه یک شرکت نرم‌افزاری نیست. ما «فهرست خدمات» نداریم و کسی رو «مشتری» صدا نمی‌زنیم. ما دوست داریم کارهایی رو انجام بدیم که بلدیم، و از انجام‌شون لذت می‌بریم. ما می‌خوایم که بازی‌های برنده-برنده رو شروع کنیم و از بین کسب‌وکارهای مختلف، سراغ برندهایی میریم که مطمئن باشیم می‌تونیم براشون «ارزش» بسازیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]