اطلاعات تماس
  • 021880*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712063513210513

بازارطب، مرجع تجهیزات پزشکی و محصولات پیشگیری درمان زخم دیابتی

کد: 139712063513210513

https://goo.gl/9vYJFa

، تهران , (اخبار رسمی): بازارطب، یکی از مراجع و فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی در ایران در حوزه مراقبت از انواع زخم، مراقبت از استومی، طب سالمندان و ارتوپدی فعالیت می‌کند. این شرکت با تکیه بر علم روز و ارائه انواع پانسمان‌های زخم بستر، پانسمان‌های درمان زخم دیابتی آماده ارائه مشاوره رایگان به تمام بیماران است.

بازارطب مرجع تجهیزات پزشکی و محصولات پیشگیری، درمان زخم دیابتی
انبار توضیع کالای بازار طب
بازارطب مرجع تجهیزات پزشکی و محصولات پیشگیری، درمان زخم دیابتی
مجموعه ای از برترین محصولات پانسمان زخم دنیا
بازارطب مرجع تجهیزات پزشکی و محصولات پیشگیری، درمان زخم دیابتی
مشاوره رایگان بازارطب

شرکت تجهیزات طبی بازار طب با تکیه بر سابقه 35 ساله متخصصان خود در حوزه درمان انواع زخم، به طور ویژه به فروش بهترین تجهیزات درمان زخم بستر، زخم دیابتی، زخم پای دیابتی می‌پردازد

هسته اولیه شرکت بازار طب در سال 94 بنا نهاده شد. هدف اولیه این گروه ارائه اطلاعات علمی روز دنیا در حیطه سلامت به مخاطبان بود. به این ترتیب مجله بازار طب به منظور افزایش دانش عمومی و اطلاعات تخصصی پزشکی تشکیل شد. در مجله بازار طب، روزانه چندین مقاله، حاصل از گرد آوری یافته ها و مقالات روز دنیا، منتشر و در اختیار عموم مردم و متخصصین قرار می گیرد.
پس از گذشت مدتی از فعالیت مجله، فروشگاه بازار طب با هدف رفع کمبودهای درمانی و تامین تجهیزات لازم برای مراقبت خانگی در زمینه زخم بستر، زخم پای دیابتی و طب سالمندان فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت زمان، فعالیت های بازار طب بر مراقبت از انواع زخم خصوصا زخم دیابتی و زخم بستر متمرکز شد.

متخصصان بازار طب با بررسی اطلاعات پراکنده موجود از درمانگران سراسر کشور و شرکت در تمامی کنگره های مرتبط با درمان انواع زخم، داده های جامعی در خصوص زخم و درمان زخم در ایران را جمع آوری کردند. بررسی این اطلاعات نشان می‌داد که درمان زخم در کشور بیشتر با استفاده از روش‌های سنتی انجام می‌شود و اقبال عمومی کمتری نسبت به درمان‌های نوین وجود دارد. عوارض جبران‌ناپذیری همچون قطع پای دیابتی، حاصل درمان‌های خودسرانه، بی‌توجهی به روش‌های درمانی صحیح و علمی و مراجعه دیرهنگام به متخصصان بوده، که عامل آمار بالایی از مرگ‌ومیر ناشی از زخم‌های مزمن است.

کمبود درمانگران زخم، در دسترس نبودن تجهیزات درمانی نوین، فرهنگ خود درمانی و عدم آگاهی عمومی از روش‌های جدید را می‌توان از جمله عوامل مهم در این زمینه دانست.

بازارطب با هدف رفع خلاها و حلقه‌های مفقوده موجود در مسیر درمان، اطلاع‌رسانی، کمک به بیماران، وصل کردن بیمار و متخصص، انتخاب بهترین روش و کوتاه کردن مسیر درمان دوره جدید و حرفه‌ای فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

بر این اساس، گروه تحقیقاتی بازار طب به جستجوی پرستاران زخم، کارشناسان زخم، متخصصان عفونی متمرکز بر درمان زخم کشور پرداخته و مجموعه‌ای از متخصصان قابل اعتماد سراسر کشور، در حوزه پیشگیری، درمان و مراقبت از زخم را در اختیار مراجعان قرار داده و به این ترتیب به برقراری حلقه ارتباطی بیمار و متخصص کمک شایان توجهی کرد.

همزمان، با جذب نیروهای ماهر و با تجربه در زمینه مراقبت از زخم در بازار طب، مشاوره و پشتیبانی رایگان در خصوص روش‌های صحیح مراقبت از زخم، استومی، طب سالمندان، محصولات و درمان‌های موجود و هر آنچه برای طی کردن مسیر درمان نیاز بود را مستقیما به بیماران عرضه کرده و یا به متخصصان مربوطه ارجاع داده شده است.

ارتباط تنگاتنگ و دو جانبه بازار طب با متخصصان درمان زخم، یکی از حلقه‌های مفقوده مهم حوزه درمان زخم در کشور بوده است.

اطلاعات به دست آمده از روند و نتایج نهایی درمان مراجعان بازار طب، منبع خوبی برای تشکیل یک پایگاه داده در زمینه زخم بوده و سالانه از طریق جلسات و کنگره‌ها در اختیار محققان و پزشکان قرار می‌گیرد. به این ترتیب نقاط کور، مشکلات و کمبودهای حوزه درمان زخم در ایران، تعیین و به اصلاح روش‌های موجود منجر خواهد شد. 

یکی از اهداف بازار طب، تصحیح تفکر درمان‌ناپذیر بودن زخم‌های مزمن همچون زخم بستر، زخم دیابتی و زخم سوختگی است. با توجه به تجربه و سابقه طولانی این مجموعه از طریق ارتباط با بیماران درگیر با زخم و درمانگران سراسر کشور و بهره‌مندی از مجرب‌ترین پرستاران و کارشناسان زخم، می‌توانند به مراجعان اطمینان دهند که در صورت استفاده از بهترین روش، با کیفیت‌ترین محصولات درمان زخم و انتخاب درمانگر متبحر، عوارضی همچون قطع عضو و تحدید حیات در اثر زخم‌های مزمن، کاملا قابل پیشگیری، کنترل و درمان هستند.

بازار طب با بررسی تاثیرگذاری انواع محصولات مراقبتی در حیطه استومی، زخم و طب سالمندان، فروشگاهی کامل پدید آورده است.

تا پیش از این، هزینه تجهیزات و مسیر درمانی برای بیماران دیابتی و استومی مبهم و نامشخص بود. این مجموعه تاکنون توانسته کاهش قیمت، یکسان‌سازی، تخمین و تعیین هزینه‌های درمان زخم بستر، درمان زخم سوختگی، درمان زخم دیابتی، زخم پای دیابتی و استومی را جامه عمل بپوشاند.

یکی دیگر از موفقیت‌های بازار طب، بهره‌مندی از سیستم فروشی منطبق بر نیازهای درمانی و توان اقتصادی بیماران در سراسر کشور است. فروشگاه بازار طب عرضه‌کننده محصولات ایرانی معتبر  و اثر بخش ایرانی در کنار برندهای مطرح دنیا است. کارشناسان بازار طب در تلاش هستند که تا حد امکان محصولاتی با کیفیت بالا و در عین حال با قیمت مناسب در راستای توان مالی مراجعان را پیشنهاد کنند.

محصولات مراقبت از زخم، استومی، ارتوپدی و طب سالمندان موجود در فروشگاه بازار طب، قابلیت سفارش تلفنی و اینترنتی داشته، با انواع روش‌های ارسال در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به دورترین نقاط کشور ارسال می‌شوند. 

پشتیبانی 24 ساعته از خریداران و بیماران جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان زخم برای تهیه بهترین مسیر و انتخاب صحیح محصولات درمانی، رسالت بازار طب در احترام به مراجعان و پاسخ به سوالات آنها است.

بازار طب با بارش پیوسته اطلاعات روز، ارائه بسته‌های پیشگیری، درمان‌های فیزیکی و دارویی به بیماران و درمانگران، سعی در کاهش عوارض دیابت به خصوص در ارتباط با  پا و سایر اعضای حساس در بیماران دیابتی دارد. جمع‌آوری و در اختیار گذاشتن آخرین دستاوردهای جهانی و موفقیت‌های درمانگران ایرانی در درمان زخم و پیشگیری از قطع پای دیابتی، گنجینه‌ای ارزشمند برای کاهش استرس و افزایش امید به زندگی در بیماران است که توسط بازار طب در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان زخم، استومی و طب سالمندان می‌توانند به وب‌سایت بازارطب bazarteb.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه تجهیزات پزشکی بازار طب

فروشگاه اینترنتی بازار طب به همت متخصصین پرسابقه (با نزدیک به سه دهه سابقه) در زمینه تجهیزات پزشکی با توجه به نیاز مردم و وجود حفره عمیق در خدمت رسانی علمی در حوزه زخم ، استومی و طب سالمندان آغاز به کار کرد. هدف اولیه این شرکت ارائه مشاوره پزشکی بوده است که در این راستا هسته اولیه این شرکت, مجله اینترنتی "بازارطب" با هدف ارائه مقالات معتبر پزشکی قابل فهم برای عموم در سال 1394 برای جمع آوری اطلاعات آماری و ایجاد آگاهی پزشکی در بین مردم آغاز به کار کرد.

اطلاعات تماس
  • 021880*****
[نمایش اطلاعات]