اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971207351786618

در ایام نوروز در قالب بسته فشرده، دوره‌های آموزشی داینامیک CRM را بگذرانید

بوت کمپ نوروزی آموزش CRM

کد: 13971207351786618

https://goo.gl/YjNNpZ

، تهران , (اخبار رسمی): این دوره‌ها در واقع کارگاه‌های آموزشی فشرده‌ای هستند که در تعریف آن، اهداف آموزشی و کاربردی زیادی دنبال می‌­شود. آکادمی CRM سامانه های مدیریت با هدف توسعه نرم افزار Dynamics 365 و آموزش نیروهای متخصص در این زمینه بوت کمپ راهبری سیستم را در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در ایام نوروز 1398 برگزار می­‌کند.

بوت کمپ نوروزی آموزش CRM
بوت کمپ نوروزی آموزش CRM

شرکت‌کنندگان در انتهای این دوره قادر خواهند بود با استفاده از ابزار توسعه مقدماتی و پیشرفته پلتفرم، اقدام به پیاده‌سازی و تغییرات فرایندهای سازمان خود کنند

بوت کمپ در ابتدا به معنای کمپ‌های نظامی آموزشی بود که برای استخدام نیروهای جوان برگزار می‌شد. کمپ‌های آموزشی خشن و سرسختی که در پی آن ارتش به دنبال استخدام نیروهای کارآمد و با پتانسیل بود. حال این عبارت نیز در حوزه‌های دیگر ولی با همان مفهوم کلی استفاده می­‌گردد.

در حوزه فناوری اطلاعات (IT) نیز بوت کمپ معمولا برای دوره‌های آموزشی فشرده و سرسختی استفاده می­‌شود که فرد با شرکت در آنها طی فرآیند منظمی چند روزه، دانشی را در زمینه‌ای مشخص به دست می‌­آورد و سپس می­تواند به صورت حرفه‌ای وارد آن حوزه شود.

البته باید این بخش از مفهوم بوت کمپ را هم در نظر داشت که کارفرمایان با توجه به نتیجه‌ای که دانش پذیران در این نوع رویدادها کسب می‌­کنند از آنها برای همکاری، دعوت به عمل می‌آورند بنابراین فارغ از دانشی که به دست خواهد آمد گذراندن این دوره‌ها سرآغاز ورود به بازار کسب‌وکار خواهد بود.

بوت کمپ‌های کدنویسی نیز در سراسر دنیا به دنبال اهدافی که مطرح شد برگزار می‌شود.

این دوره‌ها در واقع کارگاه‌های آموزشی فشرده‌ای هستند که در تعریف آن، اهداف آموزشی و کاربردی زیادی دنبال می‌­شود. آکادمی CRM سامانه های مدیریت با هدف توسعه نرم افزار Microsoft Dynamics 365 و آموزش نیروهای متخصص در این زمینه بوت کمپ راهبری سیستم را در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در ایام نوروز 1398 برگزار می­‌کند.

در این کمپ قرار است سرفصل‌های آموزشی دو دوره راهبری مقدماتی و پیشرفته سیستم به صورت تجمیع شده ارائه شود. از این رو شرکت‌کنندگان در انتهای این دوره قادر خواهند بود با استفاده از ابزار توسعه مقدماتی و پیشرفته پلتفرم، اقدام به پیاده‌سازی و تغییرات فرایندهای سازمان خود کنند.

نحوه آموزش در این دوره ­ها به­ صورت کارگاهی و کاملاً عملی بوده و دانش پذیران به صورت فعال در این دوره‌ها شرکت خواهند داشت سرفصل‌های آموزشی نیز طوری طراحی شده است که ضمن پیوستگی مطالب، بالاترین میزان تأثیرگذاری وجود داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]