اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712093523011197

ارتقا و بهینه سازی سایت گروه صنعتی عرشه کاران

کد: 139712093523011197

https://goo.gl/7YqN64

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید گروه صنعتی عرشه کاران از 8 اسفند ماه97 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت گروه صنعتی عرشه کاران
ارتقا و بهینه سازی سایت گروه صنعتی عرشه کاران

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی عرشه کاران؛ وب‌سایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی تولید و اجرای سقف‌های عرشه فولادی از تاریخ 1397/12/08 به روز رسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.arshehkaran.com در دسترس کاربران و علاقه‌‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ وبسایت، بخش‌های جدیدی شامل سامانه خودکار برآورد آنلاین سقف عرشه فولادی و جداول فواصل حداکثری تیرهای فرعی و نحوه محاسبه دقیق قیمت تولید و اجرای این سقف‌ها به فهرست وب‌سایت اضافه شده است.

مدیر گروه صنعتی عرشه کاران با اعلام این خبر گفت: به روز رسانی مرتب وب‌سایت با به روز رسانی آخرین آئین نامه‌ها و ضوابط اجرایی و همچنین نحوه صحیح عملیات اجرایی، پس از این به روز رسانی مد نظر است.

او همچنین افزود: گروه صنعتی عرشه کاران وب سایت فعال در حوزه تولید و اجرای سقف‌های عرشه فولادی است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌ تمامی اطلاعاتی که کارفرمایان، مهندسان طراح و ناظر و همچنین پیمانکاران صنعت ساختمان در خصوص سقف‌های عرشه فولادی به آن نیازمند هستند، هستیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صنعتی عرشه کاران

گروه صنعتی عرشه کاران در سال 1378 با شروع عملیات فرمینگ ورق عرشه فولادی در زمینی به مساحت 4000 متر مربع واقع در کهریزک تهران به عنوان یکی از پیشگامان صنعت سقفهای عرشه فولادی ( متال دک ) آغاز به کار نموده و تا کنون با اجرای بیش از 400 هزار مترمربع انواع سقف عرشه فولادی و کفسازی صنعتی در سراسر کشور از جمله گروه های فعال و موثر در اجرای سقف در کشور محسوب می گردد. تا کنون افتخار اجرای پروژه برای 250 کارفرمای مختلف از بسیاری نهادها و سازمانهای مختلف مانند: سازمان انرژی اتمی، ارتش جمهوری اسلامی، شرکتهای راه سازی و پل سازی مانند: اویول، هنزا، مولوی، پارکت، دی، پورنام، شهرداریها، پتروشیمی، مناطق ویژه تجاری، سازمان بنادر و کشتیرانی و ... را داشته ایم تا کنون بالغ بر 400 هزار متر مربع سقف عرشه فولادی در سراسر ایران توسط این شرکت اجرا گردیده است. از تعهدات شرکت در قبال مشتریان می توان به در جریان بودن مشتری از تمامی جزئیات اجرا سفارش و آگاهی بخشی به مشتری در خصوص پروسه کامل تولید تا تمام مراحل اجرا و آنالیز کامل تمام اجزای سقف عرشه فولادی به همراه نوع متریال و مشخصات فنی آنها و نحوه اجرا در راس امور اولیه این شرکت قبل از عقد قرارداد، اطلاع رسانی کامل و شفاف به مشتری در خصوص کلیه کارفرمایان قبلی شرکت و امکان دسترسی به آنان و به کارگیری پرسنل متعهد و مجرب نام برد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان