اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712183547111202

به «خبری» اطمینان کنید

کد: 139712183547111202

https://goo.gl/16Hvnz

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با وجود سایت‌های خبری، نیازی نیست افراد ساعت‌های زیادی را منتظر باشند و راس ساعت خاصی و تنها از طریق رادیو یا تلویزیون، از اخبار جدید مطلع شوند. به لطف رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، اخبار با سرعت بالایی در سرتاسر جهان منتشر و پخش می‌شوند. اما آیا می‌توان به هر رسانه‌ای اعتماد کرد؟

همیشه یه «خبری» هست...
همیشه یه «خبری» هست...

در بخش «پوشش خبری» از همه حواشی یک خبر مطلع شوید

امروزه دسترسی به رسانه‌ای که بتواند اخبار را از منابع معتبر و بی‌طرف و به صورت جامع در اختیار شما قرار دهد، موهبت بزرگی محسوب می‌شود. وب‌سایت «خبری» یکی از این رسانه‌هایی است که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. پلتفرم «خبری»، ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی را ارائه کرده است تا کاربر در کمترین زمان و بهینه‌ترین حالت، اخبار مورد نظرش را دریافت کند. «خبری» یک پیلفرم هوشمند است و بر اساس هوش مصنوعی به همراه انتخاب سردبیر عمل می‌کند تا هر کاربر آخرین اخبار مهم و مورد علاقه‌اش را تنها در چند ثانیه دریافت کند. از جمله مهم‌ترین و شاخص‌ترین ویژگی‌های این وب‌سایت می‌توان به جامع بودن، دارا بودن منابع مختلف و معتبر، ارائه تمام حواشی یک موضوع در بخش پوشش خبری، نمایش مدرن اخبار به کاربر و تلویزیون خبری شامل تمام ویدئوهای جذاب روز اشاره کرد. 

به «خبری» اطمینان کنید

پلتفرم «خبری»، اخباری را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد که از منابع بسیار زیاد و کاملاً معتبر جمع‌آوری شده‌اند. اخبار موجود در این پلتفرم، کاملاً شفاف و دقیق است و منبع هر خبر نیز مشخص شده است. بنابراین، با «خبری» از بابت درست و موثق بودن اخبار، می‌توان خیالی آسوده داشت. 

در بخش «پوشش خبری» می‌توان از همه حواشی یک خبر مطلع شد

خبرهایی که این روزها شنیده می‌شوند، جوانب مختلفی دارند که بسیاری از خبرگزاری‌ها ممکن است به دلیلی، تنها بخشی از آن را پوشش دهند. در وب‌سایت «خبری» می‌توان از تمامی جوانب اخبار در یک نگاه و به بهترین شکل ممکن مطلع شد. چرا که «خبری» همه‌ی حواشی یک خبر را از منابع مختلف جمع‌آوری می‌کند و به صورت یکجا در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. تمامی اخبار، تصاویر، ویدئوها، توئیت‌ها و پست‌های شبکه‌های اجتماعی پیرامون موضوعات مختلف در یک «پوشش خبری» قابل دسترسی است. 

اخبار مربوط به موضوعات مختلف را می‌توان در «خبری» دنبال کرد

پلتفرم «خبری» تمامی موضوعات شامل اخبار سیاسی، اقتصادی، تکنولوژی، ورزشی، سلامت، حوادث و ... را پوشش می‌دهد و به همین دلیل، یک خبرخوان جامع محسوب می‌شود. اخبار با موضوعات مختلف به صورت مرتب و طبقه‌بندی‌شده در دو دسته‌ی پربازدیدترین و تازه‌ترین اخبار در پلتفرم «خبری» ارائه می‌شود. به عنوان مثال، برای اطلاع از اخبار ورزشی روز، تنها کافی است با یک کلیک به بخش اخبار ورزشی وب‌سایت «خبری» مراجعه کرد. بنابراین، لازم نیست برای دریافت اخبار با موضوعات مختلف، به چندین خبرگزاری یا وب‌سایت مراجعه کرد. 

اخبار را در «خبری» با ظاهری مدرن می‌توان دنبال کرد

طراحی وب‌سایت «خبری» کاملاً مدرن و متفاوت با سایر خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های خبری است. «خبری» به گونه‌ای طراحی شده که کاربران بتوانند به سرعت و به سادگی اخبار را دنبال کنند. حتی با اسکرول کردن صفحه اصلی خبری و با نگاهی کوتاه می‌توان خلاصه‌ای از اخبار را متوجه شد. طراحی خبری مطابق‌ با خبرخوان‌های به‌روز دنیا است تا تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری را فراهم کند.

تلویزیون خبری را از دست ندهید

ویدئو نقش بسیار مهمی در دنیای دیجیتال دارد. کاربران اینترنتی علاقه خاصی به محتواهای ویدئویی دارند؛ به همین دلیل، «خبری» نیز توجه ویژه‌‌ای به اخبار چندرسانه‌ای داشته و بر همین اساس، اخبار جذاب ویدئویی را از منابع مختلف جمع‌آوری می‌کند و به ساده‌ترین حالت، در قالب تلویزیون خبری به کاربران نمایش می‌دهد و می‌توان ویدئوهای خبری، دیدنی‌ها، حوادث و سایر موضوعات را در تلویزیون خبری مشاهده کرد.

اپلیکیشن «خبری»

علاوه بر وب‌سایت، پلتفرم خبری، یک اپلیکیشن نیز منتشر کرده است. اپلیکیشن خبری برای آن دسته از کاربرانی که با موبایل ارتباط بهتری برقرار می‌کنند، مناسب است. اپلیکیشن خبری علاوه بر تمامی امکانات گفته‌شده در وب‌سایت، امکان شخصی‌سازی دقیق‌تری را فراهم کرده است. به‌ این صورت که کاربر می‌تواند موضوعات و دسته‌بندی‌های مورد علاقه‌اش را دنبال کند و پس از آن، اخبار مرتبط با آن دسته‌بندی را مطالعه کند. اپلیکیشن خبری برای تشخیص سلیقه خبری کاربران از سیستم یادگیری ماشین استفاده می‌کند؛ بنابراین، هرچه کاربر خبرهای بیشتری در اپلیکیشن بخواند، «خبری» به صورت هدفمندتری اخبار را به هر کاربر نمایش می‌دهد. جذاب‌ترین ویژگی اپلیکیشن خبری امکان دریافت اعلان شخصی‌سازی‌شده مرتبط با علایق است و تعداد اعلان دریافتی در روز را نیز مشخص می‌کند؛ تا خواننده اخبار فقط از اخبار مورد علاقه‌ و به تعدادی که دوست دارد مطلع شود.  

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعت بیشتر می‌توانند به سایت خبری به آدرس www.khabari.org مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وبسایت خبری

خبری یک استارت‌آپ حوزه رسانه است که هدف آن جمع‌آوری اخبار از خبرگزاری‌های موثق و نمایش آنها به بهترین نحو ممکن به مخاطب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها