اطلاعات تماس
  • 091987***** - 091987*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139801193589610783

روش‌های درمان فیستول مقعد با طب سنتی در ایران کلینیک

کد: 139801193589610783

http://bit.ly/2IpvVaU

، تهران , (اخبار رسمی): فیستول مقعدی در درمان پزشکی هم دارای محدودیت‌هایی است که درمان قطعی جز جراحی و لیزر درمانی ندارد.

روش های درمان فیستول مقعد با طب سنتی در ایران کلینیک
روش‌های درمان فیستول مقعد با طب سنتی در ایران کلینیک

به تأخیر انداختن روند درمان فیستول مقعد، فقط منجر به آسیب بیشتر خواهند شد

با وجود اینکه امروزه طب سنتی جایگاهی در طبابت ندارد و بیشتر جنبه‌ درمان حمایتی دارد که آن هم فاقد اساس علمی است، اما هنوز افرادی برای درمان بیماری‌های صعب‌العلاج خود که روش‌های نوین به سختی آن را درمان می‌کند به سراغ طب سنتی می‌روند.

یکی از این بیماری‌ها فیستول مقعدی است که حتی در درمان پزشکی هم محدودیت‌های درمانی دارد و هنوز دارویی برای بهبود آن کشف نشده است و پزشکان چاره‌ای جز جراحی برای آن نیافته‌اند. در برخی بیماری‌ها مانند فیستول مقعدی آسیب بافتی می‌تواند آن‌قدر فجیع و مشکل‌ساز باشد که هیچ دارویی حتی داروی شیمیایی قدرت ترمیم بافت آن را نداشته باشد. در درمان طب سنتی فیستول مقعدی فقط شاهد کاهش درد و التهاب موجود در ناحیه‌ی مقعد خواهیم بود که موقتی است. افرادی که از فیستول مقعدی رنج می‌برند با طب سنتی فقط روند درمانی خود را کند کرده و در نهایت به دلیل شدت گرفتن عفونت و وخامت ناحیه مجبور به رو آوردن به درمان طبی خواهند شد.

اگر چه تجربه ثابت کرده که طب سنتی در کاهش علائم بسیاری از بیماری‌ها مؤثر بوده است اما متأسفانه در برخی بیماری‌ها کاهش علائم نه تنها کمکی به بهبودی نخواهد کرد بلکه با به تأخیر انداختن روند درمان فیستول مقعد، فقط منجر به آسیب بیشتر خواهند شد. فیستول مقعد یکی از بیماری‌هایی است که تأخیر در درمان آن نتیجه‌ای جز عمیق‌تر و وسیع‌تر شدن آن ندارد.

عدم آگاهی و انتخاب روش‌های نادرست درمانی می‌تواند مشکلات ناشی از بیماری را برای فرد دو چندان کند. پس بهتر است قبل از هر اقدام درمانی درباره‌ی آن تحقیق و تفحص شود تا حداقل با از دست دادن زمان مسیر بهبودی طولانی‌تر نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران کلینیک

پیشرفته ترین و مجهزترین مرکز درمان بواسیر، هموروئید، کیست مویی، شقاق، فیستول با لیزر در یک جلسه زیر نظر متخصص کولورکتال با 25 سال تجربه

اطلاعات تماس
  • 091987***** - 091987*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان