اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802083636911656

مجتمع آموزشی فنی سازان، برگزار کننده کلاس‌های آموزشی فنی

کد: 139802083636911656

http://bit.ly/2INzhFK

، تهران , (اخبار رسمی): مجتمع آموزشی فنی سازان با برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل، تعمیر برد الکترونیک، تعمیرات لوازم خانگی و برق ساختمان و صنعتی و نصب دوربین مداربسته و اعلام حریق و دزدگیر اماکن و ....زمینه را برای ورود کارآموزان به بازار کار مهیا کرده تا بدون هیچ نگرانی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کلاسهای برق و الکترونیک
مجتمع آموزشی فنی سازان، برگزار کننده کلاس‌های آموزشی فنی

مجتمع آموزشی فنی سازان فعالیت خود را تحت نظر فنی و حرفه‌ای کشور آغاز کرد و موفق به برگزاری دوره‌های تخصصی نصب و تعمیرات شد.

اکنون فنی سازان در بسیاری که رشته‌های فنی و حرفه‌ای کارآموز می‌پذیرد و در کارگاه‌های مجهز خود به آموزش می‌پردازد.

فنی سازان برای کارآموزهای شهرستانی، خوابگاه تهیه کرده است تا با خیالی آسوده در دوره‌های آموزشی شرکت کنند. استفاده از اساتید مجرب و شاغل در بازار کار و همچنین کلاس‌هایی با تجهیزات به روز سبب شده تا کارآموزان فارغ التحصیل از مجتمع آموزشی فنی سازان جزء متبحرترین افرادی باشند که در حیطه کاری خود مشغول به فعالیت شده‌اند. 

فنی سازان این افتخار را دارد که در مراحل پس از دوره آموزشی نیز همراه کارآموزان بوده تا پشتیبانی لازم را از این عزیزان داشته باشد. این موضوع سبب شده که کارآموزان فارغ‌التحصیل از مجتمع فنی سازان با اعتماد به نفس بالا و خیالی آسوده در بازار کار فعالیت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع آموزشی فنی سازان

مجتمع آموزشی فنی سازان فعالیت خود را در سال 1392 تحت نظر فنی و حرفه ای کشور آغاز کرد و موفق به برگزاری دوره های تخصصی نصب و تعمیرات شد. اکنون فنی سازان در بسیاری که رشته های فنی و حرفه ای کارآموز می پذیرد و در کارگاه های مجهز خود به آموزش می پردازد. فنی سازان برای کارآموزهای شهرستانی، خوابگاه تهیه نموده است تا با خیالی آسوده در دوره های آموزشی شرکت کنند. مجتمع آموزشی فنی سازان مرکز آموزش برق با کارگاههای مجهز و پشتیبانی پس از دوره

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | علم و آموزش