اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980215365715416

افزایش تراکنش‌ها در سیستم‌های همراه بانک و پایانه‌های فروش بانک ایران زمین

کد: 13980215365715416

http://bit.ly/2Y6UD4y

، تهران , (اخبار رسمی): معاونت فن‌آوری اطلاعات بانک ایران زمین در مراسم قرعه‌کشی جشنواره‌های همراه بانک و پذیرندگان پایانه‌های فروش از رشد چشمگیر تراکنش‌ها در نرم افزار همراه بانک خبر داد.

افزایش تراکنش ها در سیستم های همراه بانک و پایانه های فروش بانک ایران زمین
افزایش تراکنش‌ها در سیستم‌های همراه بانک و پایانه‌های فروش بانک ایران زمین

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: برگزاری جشنواره‌های همراه بانک و پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک ایران زمین با روند فعالیتی مطلوبی از دی ماه 97 تا اول اردیبهشت ماه 98 برگزار شد و شاهد افزایش تراکنش‌ها و معاملات در این دو حوزه بوده‌ایم.

فرهاد اینالوئی در این مراسم با اشاره به روند برگزاری جشنواره‌های همراه بانک و پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک ایران زمین گفت: این جشنواره در یک دوره سه ماهه برگزار شد و بر روی دو حوزه پایانه‌های فروشگاهی و کاربران همراه بانک ایران زمین متمرکز شد.

وی ادامه داد: این جشنواره در حوزه پایانه‌های فروشگاهی اهدافی همچون تعامل نزدیک با پذیرندگان، افزایش وفاداری آنان و افزایش تراکنش‌ها به لحاظ تعداد، مبلغ و مانده موجودی را دنبال کرد. در حوزه موبایل بانک هم هدفگذاری جشنواره بر روی افزایش تعداد کاربران این سیستم بودکه با توجه به شروع به فعالیت این خدمت که یک سال از آن می‌گذرد روند فعالیت‌ها و استقبال از آن مطلوب ارزیابی می‌شود.

اینالویی افزود: تلاش کردیم با ارائه سرویس‌های متفاوت، کاربران را به استفاده از خدمات موبایل بانک تشویق کنیم.

وی همچنین از پیشی گرفتن حجم مبالغ و تراکنش‌های موبایل بانک از اینترنت بانک در بازه زمانی برگزاری این جشنواره خبر داد و گفت: هرچند به لحاظ تعداد، کاربران اینترنت بانک از موبایل بانک آن هم به دلیل سابقه فعالیت، بیشتر است اما در حجم تراکنش‌ها، موبایل بانک از اینترنت بانک پیشی گرفت. البته این حجم از تراکنش‌ها در اسفندماه 97 به بیشترین میزان و در فروردین ماه 98 هم کاهش داشته است.

اینالویی درباره آمار افزایش گردش مالی پایانه‌ها از ابتدای برگزاری تا پایان آن را 24 درصد اعلام کرد و گفت: میانگین گردش دستگاه‌های کارتخوان ایران زمین هم 16 درصد رشد داشته و ماهیانه نزدیک به 35 میلیون تومان تبادل مالی هر دستگاه بوده که آن هم 15 درصد رشد داشته است.

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در ادامه میزان رشد مانده سپرده متصل به پایانه‌ها را 38 درصد اعلام کرد و درباره افزایش تعداد کاربران موبایل بانک نیز گفت: بانک ایران زمین در طول برگزاری این جشنواره شاهد افزایش 51 درصدی کاربران و استفاده‌کنندگان موبایل بانک بوده و تمهیداتی هم اندیشیده شد تا ارتباط با پذیرندگان از طریق باشگاه پذیرندگان که به زودی ایجاد خواهد شد افزایش یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه