اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980215365725416

مدیرعامل در مراسم قرعه کشی جشنواره همراه بانک و پایانه‌های فروشگاهی گفت:

شعار جدید بانک ایران زمین؛ بانکداری به سبک فردا

کد: 13980215365725416

http://bit.ly/2Y7Y8aN

، تهران , (اخبار رسمی): قرعه کشی جشنواره همراه بانک و پایانه‌های فروشگاهی بانک ایران زمین با حضور عبدالمجید پور سعید مدیرعامل و مدیران ارشد این بانک و اصحاب رسانه برگزار شد.

شعار جدید بانک ایران زمین / بانکداری به سبک فردا
شعار جدید بانک ایران زمین؛ بانکداری به سبک فردا

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، مدیرعامل این بانک در مراسم قرعه کشی جشنواره همراه بانک و پایانه‌های فروشگاهی گفت: «آنچه که امروز باعث سیر صعودی استفاده از خدمات بانک ایران زمین شده کیفیت در خدمات است و برگزاری این جشنواره و اهدای جوایز در واقع نوعی قدردانی از مشتریانی است که به این بانک وفادار بوده‌اند و یا به تازگی به جمع مشتریان بانک ایران زمین پیوسته‌اند.

پور سعید کیفیت خدمات و ایجاد رضایتمندی حداکثری در میان مشتریان را عامل مهمی برای رسیدن به اهداف این بانک دانست و یکی از اقدامات و اولویت‌های مهم این بانک را تحول در حوزه دیجیتال عنوان کرد و گفت که استراتژی بانک ایران زمین ارائه خدمات نوین در بستر فناوری است که آینده نظام بانکی را متحول می‌کند و بانک ایران زمین در این مسیر پیشگام بوده است.

وی ادامه داد که بانک ایران زمین از دو سال پیش استراتژی تحول دیجیتال را برنامه ریزی کرده و اکنون بانک‌های دیگر هم به حوزه دیجیتال ورود کرده‌اند و این حرکت قطعا موفقیت را افزایش داده و نشان از این دارد که جامعه به سمت تکنولوژی حرکت می‌کند.

پور سعید افزود که وزارت امور اقتصادی و دارایی نقشه راهی را در حوزه دیجیتال به سیستم بانکی ارسال کرده است و برای بانک ایران زمین یک افتخار است که بگوید این بانک دو سال است که این راه را آغاز کرده است.

وی شعار «بانکداری به سبک فردا» را شعار جدید بانک ایران زمین معرفی کرد و گفت که بانک ایران زمین طبق برنامه‌ها و اهداف خود پیش می‌رود و امید است همواره در مسیر توسعه و تعالی گام بردارد.

مدیرعامل بانک ایران زمین اظهار داشت که 12 سال قبل بانک‌ها تنها با چند دستگاه محدود کارتخوان آغاز به کار کردند و در طول یک سال تعداد کارتخوان‌های نصب شده به یک هزار عدد رسید. اما در دو یا سه سال این عدد به 5 میلیون دستگاه رسید که دستیابی به این عدد در یک بازه زمانی کوتاه نشان از سرعت گسترش تکنولوژی در جامعه کنونی دارد.

وی تاکید کرد که جریان توسعه و تحول در بانکداری کشور از دو سال گذشته شتاب زیادی به خود گرفته است. در پایان این مراسم، برندگان بخش همراه بانک و دستگاه‌های فروشگاهی معرفی شدند.

اسامی برندگان از ساعت 17 در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به نشانی club.izbank.ir قابل رویت خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار