اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980218366407871

آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSProject

دوره حرفه‌ای و دو روزه آموزش نرم افزار ماکروسافت پراجکت در موسسه سرا

کد: 13980218366407871

http://bit.ly/2H7S8Js

، تهران , (اخبار رسمی): در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش نکات کاربردی، تکنیک‌های علمی برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در نرم افزار ماکروسافت پراجکت (MSProject) به افراد آموزش داده می‌شود.

آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSProject
آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSProject

به شرکت‌کنندگان دوره در پایان گواهینامه معتبر سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور اعطا می‌شود

نرم افزار Project MS که از محصولات شرکت قدرتمند Microsoft است از ابزارهای قدرتمند در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه به حساب می‌آید.

این نرم افزار از لحاظ کاربری بسیار ساده‌تر از دیگر نرم افزارهای موجود در این مبحث است که در بخش منابع و هزینه به صورت بسیار قوی عمل می‌کند.

موسسه سرا طی یک دوره کاملا کاربردی برنامه ریزی و کنترل پروژه در نرم افزار ماکروسافت پراجکت را آموزش می‌دهد. در این دوره سعی شده است تا آموزش‌ها کاملا کاربردی و مفید ارائه شود تا دانش آموختگان بتوانند بر اساس آموزش‌هایی که دریافت می‌کنند مهارت مورد نیاز برای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در نرم افزار MSP را فرا بگیرند.

جزئیات کامل دوره برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با MSProject:

این دوره، ۴۰ ساعته خواهد بود و روزهای پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱۸، جمعه ساعت ۸ الی ۱۸ در دفتر موسسه سرا (تهران، خ شریعتی، خ کلاهدوز(دولت)، خ جلالی، پلاک ۲۰، طبقه سوم برگزار خواهد شد.

شهریه دوره ۱,۴۴۰.۰۰۰ تومان است و به شرکت کنندگان دوره در پایان، گواهی‌نامه معتبر سازمان فنی حرفه‌ای کشور اعطا می‌شود. (قابل ترجمه در بیش از ۱۵۰ کشور جهان)

علاقه‌مندان جهت مشاهده سرفصل ها و مزیت‌های این دوره می توانند به صفحه مربوط به دوره در سایت سرا مراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند به سه روش ثبت نام کنند : ثبت نام تلفنی از طریق تماس با شماره ۲۲۶۳۸۷۱۳، ثبت نام حضوری از طریق مراجعه به دفتر موسسه سرا و یا جهت ثبت نام اینترنتی به  سایت ثبت نام در دوره برنامه‌ریزی و کنترل پروژه مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی