اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802223674411666

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

کد: 139802223674411666

http://bit.ly/2YmJi0f

، اصفهان , (اخبار رسمی): دیجیتال مارکتینگ در واقع اصطلاحی است که برای استفاده از ابزارهای دیجیتال در فضای آنلاین به آن اطلاق می‌شود و سبب معرفی و رونق کسب و کار، اطلاع رسانی خدمات، برندینگ و... می‌شود.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

در دیجیتال مارکتینگ افراد بر اساس میزان بودجه و زمان بصورت هدفمند دربازار هدف مد نظر کسب و کار خود اطلاع رسانی انجام می‌دهند

از گذشته تا به حال همواره دغدغه هدفمند بودن تبلیغات از موارد هائز اهمیتی بوده که امروزه به بک نیاز مهم تبدیل شده است.
استفاده از روش‌های سنتی چاپی نظیر کاتالوگ، بروشور، بیلبورد و دیگر روش‌های تبلیغات سنتی به دلیل عدم هدفمندی کاربرد ندارند. با توزیع ۱۰۰۰ عدد بروشور با هزینه‌های بالای چاپ چند بروشور به دست کسانی که واقعا به این خدمات نیاز دارند می رسد ؟!!
نبود هدفمندی، گزارش دقیق از خروجی تبلیغات، عدم اطلاع رسانی در طیف گسترده، داشتن تاریخ انقضا به دلیل مقطعی بودن زمان تبلیغات و بسیاری موارد دیگر سبب ظهور خدمات دیجیتال مارکتینگ شد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ در واقع اصطلاحی است که جهت استفاده از ابزارهای دیجیتال در فضای آنلاین به آن اطلاق می‌شود و سبب معرفی و رونق کسب و کار، اطلاع رسانی خدمات، برندینگ  و ... می‌شود.

مزیت یا مزایای دیجیتال مارکتینگ

در دیجیتال مارکتینگ افراد بر اساس میزان بودجه و زمان بصورت هدفمند در بازار هدف مد نظر کسب و کار خود، اطلاع رسانی انجام می‌دهند.

هنگام استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توان گزارش دقیقی از خروجی کمپین تبلیغاتی داشت که بیانگر میزان هدفمندی تبلیغات است و با تحلیل آن به راحتی می‌توان میزان بهره‌وری تبلغات را افزایش داد. پس با صرف کمترین هزینه بیش‌ترین بهره مندی به دست می‌آید.

دیجیتال مارکتینگ اصفهان

اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران است که با داشتن کسب و کارهای گوناگون نیاز اساسی به روش‌های نوین بازاریابی دیجیتال دارد. دیجیتال مارکتینگ اصفهان برای کسب و کارهای کوچک و بزرگی که در اصفهان فعالیت می‌کنند و  نیاز به گسترش و توسعه کسب و کار خود دارند خدماتی ارائه می‌دهد. دیجیتال مارکتینگ در اصفهان یک اصل اساسی برای بقای کسب و کارهای این شهر است و این نیاز در پی خود باعث به وجود آمدن شرکت‌های متعدد دیجیتال مارکتینگ در اصفهان شده است.

خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • طراحی سایت معرفی و شرکتی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی اپلیکیشن موبایل
  • ویدیو مارکتینگ
  • مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی
  • تبلیغات در گوگل
  • گرافیک تصویری (UI , UX)
  • ریپورتاژ
  • ایمیل مارکتینگ

علاقه مندان برای دریافت راهکارهای مناسب در زمینه بازاریابی اینترنتی به شکل هدفمند و اصولی با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان می‌توانند به سایت یلدا دیجیتال مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یلدا دیجیتال

یلدا با بهره مندی از گروهی از زبده ترین متخصصین برنامه نویسی و مهندسین IT، مجموعه ای تخصصی را در سال ۱۳۸۴ در حوزه ی فن آوری اطلاعات بنیان نهاد و با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در عرصه مهندسی سیستم، تحلیل و طراحی، تولید نرم افزارهای آموزشی، اجرایی و کاربردی، گام های بلندی را در راستای توسعه و خلق ابزارهای توانمند مدیریتی و خدمت رسانی به سازمان های بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی برداشته است. واین بار دیجیتال مارکتینگ یلدا با هدف رشد کیفی در کسب و کارهای اینترنتی ایران و همچنین توسعه روند فروش و بازاریابی اینترنتی راه اندازی شده است و تا رسیدن به این مهم تلاش خواهد کرد. مباحث اصلی دیجیتال مارکتینگ یلدا در زمینه بازاریابی اینترنتی بصورت هدفمند و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین می باشد و با ارائه خدماتی از جمله طراحی سایت، تهیه محتوای اختصاصی، سئو و بهینه سازی، طراحی اپلیکیشن‌های کلان و ملی برای اندروید و IOS، ویدئو مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگل و گرافیک تصویری سعی در رونق کسب و کارهای گوناگون دارد. ما در مسیر موفقیت و رونق کسب و کارتان گام به گام، مشاور، همراه و پشتیبان تان هستیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]