اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802303695811656

برگزاری دوره آموزشی برق ساختمان 1 و 2 توسط آموزشگاه فنی سازان

کد: 139802303695811656

http://bit.ly/2YIFXZL

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش دوربین مداربسته در 2 روز و اعلام حریق، دزدگیر اماکن، کرکره برقی، جک برقی، اپراتور شیشه‌ای هرکدام در یک روز انجام می‌گیرد.

دوره یک روزه نصبیجات ساختمان
برگزاری دوره آموزشی برق ساختمان 1 و 2 توسط آموزشگاه فنی سازان

آموزش برق ساختمان از رشته‌های پرطرفدار برق است که در آن کارآموزان استاندارد‌های لازم جهت برق‌کشی ساختمان را فرا می‌گیرند.

در این دوره افراد تمامی سرفصل‌های برق درجه 2 و دوربین مداربسته، اعلام حریق، دزدگیر اماکن، PLC مقدماتی و ... را یاد می‌گیرند.

دوره آموزشی برق ساختمان در دو سطح آموزش برق ساختمان درجه 1 و آموزش برق ساختمان درجه 2 برگزار می‌شود. از این رو مجتمع آموزشی فنی‌سازان با استفاده از اساتید مجرب سعی دارد که کارآموزان را از لحاظ تئوری و عملی آماده سازد تا در بازار کار، کارآمد باشند و همچنین سعی دارد، دوره آموزش برق ساختمان را به صورت کامل برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت داشته باشد.

افرادی که علاقه‌مند هستند در دوره آموزش برق ساختمان شرکت کنند، می‌توانند به سایت فنی سازان مراجعه و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع آموزشی فنی سازان

مجتمع آموزشی فنی سازان فعالیت خود را در سال 1392 تحت نظر فنی و حرفه ای کشور آغاز کرد و موفق به برگزاری دوره های تخصصی نصب و تعمیرات شد. اکنون فنی سازان در بسیاری که رشته های فنی و حرفه ای کارآموز می پذیرد و در کارگاه های مجهز خود به آموزش می پردازد. فنی سازان برای کارآموزهای شهرستانی، خوابگاه تهیه نموده است تا با خیالی آسوده در دوره های آموزشی شرکت کنند. مجتمع آموزشی فنی سازان مرکز آموزش برق با کارگاههای مجهز و پشتیبانی پس از دوره

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | علم و آموزش