اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803053712611656

برگزاری دوره‌های یک روزه دزدگیر اماکن در مجتمع آموزشی فنی سازان

کد: 139803053712611656

http://bit.ly/2M7jAM4

، تهران , (اخبار رسمی): دوره‌های یک روزه دزدگیر اماکن در مجتمع فنی سازان به صورت تخصصی و عملی با تجهیزات کامل به کارآموزان آموزش داده می‌شود.

برگزاری دوره های یک روزه دزدگیر اماکن
برگزاری دوره‌های یک روزه دزدگیر اماکن در مجتمع آموزشی فنی سازان

آموزش نصب دزدگیر اماکن یکی از رشته‌های پرطرفدار در زمینه برق است که قرار است مجتمع فنی سازان آن را به صورت تخصصی و عملی با تجهیزات کامل به کارآموزان آموزش دهد.

دزدگیر اماکن یا سیستم امنیتی، باعث جلوگیری از ورود افراد سود جو به منزل و مغازه و یا سازمان و... می‌شود. در زمانی که سیستم فعال است در صورت ورود، دزدگیر عمل کرده و سنسورها آلارم می‌دهند. دزدگیر اماکن به سه المان دزدگیر معمولی و دزدگیر با تلفن ثابت خط شهری و سیم کارتی در بازار عرضه شده که در مجتمع فنی سازان به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می‌شود تا کار آموزان در بازار کار از لحاظ تئوری و عملی کارآمد باشند. 

آموزش طریقه شارژ نمودن سیم کارت تلفن کننده سیم کارتی، فرمان دادن از طریق sms جهت روشن و خاموش کردن وسایل برقی، آموزش و معرفی انواع بلندگو و طریقه نصب آن و معرفی و طریقه نصب انواع آژیر پیزو مواردی هستند که در این دوره‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

کلاس‌ها کاملا به صورت عملی و در کارگاه مجهز به همراه ارائه گواهینامه معتبر فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شوند.

افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن شرکت کنند، می‌توانند سایت فنی سازان را مطالعه و با کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند. فنی سازان سعی دارد، دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت کند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مجتمع آموزشی فنی سازان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع آموزشی فنی سازان

مجتمع آموزشی فنی سازان فعالیت خود را در سال 1392 تحت نظر فنی و حرفه ای کشور آغاز کرد و موفق به برگزاری دوره های تخصصی نصب و تعمیرات شد. اکنون فنی سازان در بسیاری که رشته های فنی و حرفه ای کارآموز می پذیرد و در کارگاه های مجهز خود به آموزش می پردازد. فنی سازان برای کارآموزهای شهرستانی، خوابگاه تهیه نموده است تا با خیالی آسوده در دوره های آموزشی شرکت کنند. مجتمع آموزشی فنی سازان مرکز آموزش برق با کارگاههای مجهز و پشتیبانی پس از دوره

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | علم و آموزش