اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803223755712128

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی از 28 لغایت 31 خرداد در اصفهان برگزار می‌شود

حضور مجموعه کاروانسرای مادرشاه در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری

کد: 139803223755712128

http://bit.ly/2KcV4HC

، (اخبار رسمی): فعالان گردشگری با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان دستاوردها و توانمندی‌های‌ خود را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنند. منطقه نمونه گردشگری مهستان نقش جهان نیز امسال در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان حضور خواهد داشت.

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی از 28 لغایت 31 خرداد در اصفهان برگزار می‌شود
کاروانسرای مادرشاه

به گزارش روابط عمومی منطقه نمونه گردشگری مهستان نقش جهان(کاروانسرای مادرشاه)، نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری و صنایع دستی از 28 خرداد 98 تا 31 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

اعتصامی مدیر پروژه شرکت مهستان نقش جهان با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: «نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه گردشگری به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.»

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: «پس از ساخت فاز اول این منطقه گردشگری با هزینه‌ای بالغ بر 19 میلیارد تومان هم اکنون درصدد شروع فاز توسعه‌ای دوم و سوم هستیم. در فاز دوم که شامل ایجاد مراکز خرید و فضای فرهنگی و ورزشی می‌شود هزینه‌ای بالغ بر 2 هزار و دویست میلیارد تومان مورد نیاز است. در کنار این فضاها یک فضای اقامتی بین راهی شامل جایگاه سوخت و فضای اقامتی بین راهی برای رانندگان با هزینه بالغ بر 20 میلیارد تومان در حال ساخت است. 

مدیر پروژه کاروانسرای مادرشاه به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: «در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.»

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: «غرفه کاروانسرای مادرشاه در نمایشگاه در کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]