اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803223756012131

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی از 28 لغایت 31 خرداد در اصفهان برگزار می‌شود

حضور موسسه آموزشی عروة الوثقی در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری

کد: 139803223756012131

http://bit.ly/2MGlgMN

، (اخبار رسمی): فعالان گردشگری با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان دستاوردها و توانمندی‌های‌ خود را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنند. موسسه آموزشی عروة الوثقی نیز امسال در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان حضور خواهد داشت.

حضور موسسه آموزشی عروة الوثقی در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری
گرشگری مذهبی در کاشان

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی عروة الوثقی نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری و صنایع دستی از 28 خرداد 98 تا 31 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

فتاح پور مدیر تبلیغات موسسه آموزشی عروة الوثقی با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: «نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه گردشگری به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.»

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: «موسسه عروة الوثقی با هدف ترویج فرهنگ عزاداری شیعی اقدام به برگزاری تورهای گردشگری مذهبی کرده است. در این برنامه توریست‌ها به مکان‌های مذهبی کاشان رفته و از نزدیک با عزاداری‌های سنتی این شهر آشنا می‌شوند. گفت‌وگو با توریست‌ها بر سر مباحث اسلامی از بخش‌های دیگر گردشگری مذهبی است.

فتاح پور به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: «در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.»

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: «غرفه شرکت راشا کاروان ویستا در نمایشگاه در  کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]