اطلاعات تماس
  • 091254*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803233759410841

بررسی چهار شبیه ساز پرواز رایگان در فروشگاه هوانوردی آسمان

کد: 139803233759410841

http://bit.ly/2KnovH9

، تهران , (اخبار رسمی): شبیه ساز پرواز و یا همان Flight Simulator یک برنامه‌ی نرم افزاری دقیق و واقعی است که دارای تمامی کشورهای جهان، شهرها، فرودگاه‌ها و انواع هواپیماهای مسافربری و جنگنده و همچنین دارای انواع بالگردها است.

بررسی چهار شبیه ساز پرواز رایگان در فروشگاه هوانوردی آسمان
فروشگاه هوانوردی آسمان

شبیه ساز پرواز امکانی است تا همه افراد از جمله مبتدی‌ها بتوانند پرواز واقعی را تجربه کنند. دسته‌ای از این بازی‌های رایانه‌ای رایگان بوده و پروازی مشابه شبیه ساز‌های تخصصی را فراهم می‌کنند. مهمترین شبیه سازها پرواز رایگان و در دسترس عبارتند از :

شبیه ساز پرواز Microsoft Flight

این شبیه ساز پرواز 1/8 گیگا بایتی است که به کاربر اجازه می‌دهد، تجربه‌ای واقعی از پرواز داشته باشد. این شبیه ساز پرواز عملکرد ساده تری در مقایسه با سایر شبیه سازها دارد زیرا کاربر می‌تواند به جای استفاده از جوی استیک، هواپیما را با ماوس کنترل کند، همچنین امکان مخفی کردن امکانات پیشرفته پرواز تا زمانی که کاربرد مهارت لازم را کسب کند، وجود دارد.

این بازی قابلیت‌های بسیاری دارد و اولین مهارت مورد نیاز برای آن یادگیری پرواز با هواپیما و نشاندن آن بر روی زمین است، در مراحل بعدی کاربر می‌تواند هواپیما خود را تغییر داده و یا مکانی که در آن پرواز می‌کند را تغییر دهد. همچین امکان انجام عملیات‌های پیچیده‌تر نیز توسط این شبیه ساز پرواز وجود دارد. البته باید در نظر داشت بخشی از آپدیت‌ها رایگان بوده و بخشی دیگر نیازمند پرداخت هزینهاست. یکی از ویژگی‌های این شبیه ساز پرواز نزدیکی زیاد آن به واقعیت است زیرا صحنه‌ها و افکت‌ها بسیار مشابه با نمونه‌های واقعی ساخته شده و از کیفیت تصویر بالایی برخوردارند. به علاوه تمامی اهرم و دکمه‌های موجود در کابین خلبان در این نمونه شبیه سازی شده‌اند.

شبیه ساز پرواز گوگل ارث (GEFS)

اگر فردی امکان دانلود Microsoft Flight را نداشته باشد، بهتر است با GEFS یا به عبارت دیگر شبیه ساز پرواز گوگل ارث که تنها به یک پلاگین نیازمند است، بازی کند.  در جدید ترین به روز رسانی‌ها امکانات جدیدی به این بازی اضافه شده است. وسایل پروازی این هواپیما شامل هواپیمای کنکورد، هواپیماهای جنگ جهانی اول، هلی کوپتر، بالن و .. است.

کار با GEFS مانند Microsoft Flight ساده نیست اما امکاناتی دارد که سایر شبیه سازها ندارند. به طور مثال استفاده از Google Earth زمینه‌ای را فراهم کرده تا بتوان به نقاط مختلف جهان سفر و تصویر واقعی از محیط را مشاهده کرد.

Orbiter (شبیه ساز پروازهای فضایی)

Orbiter جهت شبیه سازی پرواز در فضا طراحی شده و کاربران استقبال زیادی نسبت آن داشته‌اند که علت این امر را می‌توان جلوه‌‌‌های سه بعدی واقعی عنوان کرد که به کاربر حس فضانورد بودن را القا می‌کند. این شبیه ساز پرواز به کاربر اجازه مشاهده مراحل پرتاب شاتل فضایی در مرکز Kennedy Space Center ایالات متحده را نیز می‌دهد. توسط این نرم افزار می‌توان به مشاهده ایستگاه فضایی بین المللی ایالات متحده پرداخت و یا از تلسکوپ فضایی هابل دیدن کرد.

یکی از ابزارهای جدید ناسا Easy on the Solar System است که نمایی بسیار دقیق از فضا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، درست مانند اینکه فرد سوار هواپیمای Voyger2 شده باشد.

شبیه ساز پرواز flightgear

این شبیه ساز ابزاری بسیار مناسب و دقیق است که بهترین جایگزین برای Microsoft Flight شناخته می‌شود. از ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به طراحی دقیق صحنه‌ها، تنوع در سفر به مکان‌های مختلف و امکانات متفاوت شبیه ساز پرواز اشاره کرد. این نرم افزار شامل هواپیماهای مختلفی مثل هلی کوپتر، هواپیمای Flyer برادران رایت، بویینگ 727 و کشتی هوایی زیپلن است. البته کار کردن با نرم افزار flightgear تا حدودی زمان نیاز داشته و نیازمند یک سیستم قوی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه هوانوردی آسمان

یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. شبیه ساز پرواز و تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.​

اطلاعات تماس
  • 091254*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | سرگرمی و تفریح