اطلاعات تماس
  • 091987***** - 091987*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803253765610783

درمان بواسیر یا هموروئید بدون عمل جراحی با روش اسکلروتراپی

کد: 139803253765610783

http://bit.ly/2RpyQ5T

، تهران , (اخبار رسمی): اسکلروتراپی روشی قدیمی بدون بیهوشی به منظور کوچک کردن عروق واریسی و موثر در درمان بیماری‌هایی همچون هموروئید، واریس، هیدروسل و ... است.

درمان بواسیر یا هموروئید بدون عمل جراحی با روش اسکلروتراپی در ایران کلینیک
درمان بواسیر با روش اسکلروتراپی در ایران کلینیک

اسکلروتراپی، روشی موثر بدون خونریزی و عمل جراحی است. این روش به منظور بهبود رگ‌های عنکبوتی و رگ‌های گشاد شده یا واریسی کاربرد دارد. در واقع این روش قدیمی به منظور کوچک کردن عروق واریسی کاربرد دارد و با کمترین هزینه بیماری را درمان می‌کند. 

کاربردهای اسکلروتراپی

در روش اسکلروتراپی تزریق ماده‌ای محرک به نام اسکلروزانت موجب کوچک شدن عروق می‌شود. در واقع روش کار این ماده به گونه‌ای است که با تزریق مستقیم آن به عروق خونی یا عروق لنفاوی، عروق تحریک و متورم شده و از گردش خون یا مایع لنفاوی در آنها جلوگیری می‌شود. در نتیجه این عروق کوچک‌تر خواهند شد.

این روش درمانی در مطب پزشک و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود و در دسته روش‌های غیرتهاجمی دسته بندی می‌شود. اسکلروتراپی در درمان بیماری‌هایی که موجب التهاب و کشیدگی عروق می‌شود، کاربرد دارد. تا این التهاب و تورم را برطرف کند. از جمله بیماری‌‌هایی که با این روش درمان می‌شوند، می‌توان به بواسیر، واریس، هیدروسل و … اشاره کرد.

درمان بواسیر یا هموروئید با روش اسکلروتراپی

بواسیر یا هموروئید از بیماری‌هایی است که عروق خونی ناحیه مقعد را درگیر کرده و موجب تورم و گشاد شدن عروق در این ناحیه از بدن می‌شود. بواسیر بیماری نسبتاً دردناکی است که نیازمند درمان و رسیدگی فوری است زیرا در غیر این صورت پیشرفت کرده و وضعیت را وخیم‌تر می‌کند.

برای درمان بواسیر راه حل‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود که یکی از راهکارهای غیرتهاجمی آن اسکلروتراپی یا تزریق ماده به این عروق است. تزریق این ماده به سرعت التهاب و تورم ناشی از این عروق بواسیری را برطرف خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران کلینیک

پیشرفته ترین و مجهزترین مرکز درمان بواسیر، هموروئید، کیست مویی، شقاق، فیستول با لیزر در یک جلسه زیر نظر متخصص کولورکتال با 25 سال تجربه

اطلاعات تماس
  • 091987***** - 091987*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان