اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980327377506094

چرا تست‌های آنتی ویروس‌ها نمی‌تواند ملاک انتخاب باشد؟

چه شرکت‌هایی از تست‌های آنتی ویروس‌های ویندوزی AV-TEST خارج شده‌اند؟

کد: 13980327377506094

http://bit.ly/2RnzbWJ

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه بررسی می‌شود که چه شرکت‌هایی از تست‌های آنتی ویروس‌های ویندوزی AV-TEST خارج شده‌اند.

چه شرکت هایی از تستهای آنتی ویروس های ویندوزی AV-TEST خارج شده اند؟
وب سایت تست و مقایسه آنتی ویروس ها av-test

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، وب سایت‌ها و موسسات بسیاری نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی و تحت شبکه را تست و مقایسه کرده و نتایج را منتشر می‌کنند. ‌
از جمله این وب سایت‌ها می‌توان به VB100, AV-TEST , AV-Comparatives , PC MAG , NSS Labs , SE Labs , Forrester Wave , IDC , Market Share, اشاره کرد.

وب سایت AV-TEST یکی از وب سایت‌های تست و مقایسه آنتی ویروس‌هاست ولی برخی شرکت‌های آنتی ویروس نتایج و روش تست‌های این سایت را قبول ندارند و از آن خارج شده‌اند.

در ادامه نام برخی شرکت‌ها که از تست‌های آنتی ویروس‌های ویندوزی AV-TEST خارج شده‌اند به همراه ذکر تاریخ خروج ارائه شده است:
آنتی ویروس‌های Baidu از ابتدای 2014، آنتی ویروس‌های Check Point Zone Alarm از اکتبر 2016 ، آنتی ویروس‌های ESET از ابتدای 2018، آنتی ویروس‌های EMSISOFT از ابتدای 2017، آنتی ویروس‌های Fortinet از ابتدای 2013، آنتی ویروس‌های Lavasoft از فبریه 2013، آنتی ویروس‌های Panda Security از ابتدای 2019، آنتی ویروس‌های 360 Security از اکتبر 2017، آنتی ویروس‌های Quick Heal از فبریه 2017، آنتی ویروس‌های SOPHOS از ژوئن 2011، آنتی ویروس‌های ( Tencent PC) از ابتدای 2015، آنتی ویروس‌های ThreatTrack از آگوست 2017، آنتی ویروس‌های Total Defense از ابتدای 2012، آنتی ویروس‌های Webroot از آگوست 2013.

از طرفی به نظر می‌رسد برخی شرکت‌های آنتی ویروس مانند دکتر وب ( Dr. Web ) بجزء تست آنتی ویروس ‌ای موبایل، هیچگاه در تست‌های آنتی ویروس‌‍های ویندوزی وب سایت AV-TEST حاضر نشده‌اند.

در بخش آنتی ویروس‌های موبایل نیز دکتر وب در مارچ 2017 از تست‌های AV-TEST خارج شده است.

شرکت دورانتاش نتایج تست‌های مقایسه‌ای آنتی ویروس‌ها را تایید نمی‌کند.

برای بیشتر خریداران و مصرف کنندگان نرم افزارهای آنتی ویروس در خارج از ایران، اعتبار و سابقه و برندینگ شرکت تولیدکننده آنتی ویروس دارای اهمیت است و نتایج اینگونه وب سایت‌ها، معیار کلیدی برای خرید آنتی ویروس محسوب نمی‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]