اطلاعات تماس
  • 091590*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980409380958928

خرید جهیزیه با قیمت مناسب در مرکز خرید اطلس مشهد

درباره بازار بزرگ اطلس مشهد بیشتر بدانید

کد: 13980409380958928

http://bit.ly/2LwyGsA

، (اخبار رسمی): مجتمع تجاری اطلس مشهد، یکی از بهترین مراکز جهت تهیه جهیزیه با قیمت مناسب است. در ادامه راهنمای مرکز خرید اطلس مشهد توسط تیم گردشگری نشاط آوران ارائه شده است.

درباره بازار بزرگ اطلس مشهد
بازار بزرگ اطلس مشهد در سایت نشاط آوران

بازار اطلس مشهد، یک مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل است. این مرکز یکی از بروزترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد است که در منطقه کوی پلیس قرار گرفته است.

بازار اطلس دارای قسمت‌های مختلفی برای عموم مردم طراحی شده تا در هنگام خرید بتوانند از لذت بیشتری در امر خرید بهره مند شوند. به نقل از سایت گردشگری نشاط آوران، این مجموعه در تقاطع خیابان‌های کوشش و بلوار نماز قرار گرفته است.

امر دسترسی به مراکز خرید یک موضوع بسیار مهم است که بازار اطلس در مشهد تمامی این موارد را در نظر گرفته است. اگر با وسیله شخصی برای خرید به این بازار مراجعه کرد از سمت بزرگراه شهید کلانتری، بلوار نماز و بلوار کوشش می‌توان تردد داشت. در صورتی که قصد رفتن به این مکان با وسایل حمل و نقل عمومی وجود دارد بهتر است از خط اتوبوسی 71 و یا 71/1، تاکسی‌های بلوار نماز و یا مترو در ایستگاه 17 شهریور استفاده کرد..

ساعت کار بازار اطلس مشهد، بین 9 صبح الی 23 در تمام ایام هفته است.

مرکز تجاری اطلس مشهد در بخش خدماتی و رفاهی خود دارای فودکورت، باجه بانک انصار، کافی شاپ، بیش از 30 هزار متر مربع پارکینگ طبقاتی هوشمند، پردیس سینمایی اطلس، نگارخانه با آثار هنری داخلی و خارجی، بیمه، دفتر خدمات مسافرتی، دفتر خدمات ارتباطی و کافی شاپ است.

مرکز خرید اطلس مشهد در بخش تجاری خود که در 5 طبقه توزیع شده است انواع برندهای لوازم خانگی را محیا و دربرگرفته است.

مجتمع تجاری اطلس مشهد در زمینی به مساحت 10886 متر مربع با زیربنایی بالغ بر 114 هزار متر مربع طراحی و اجرا شده است. این مجموعه دارای سه ورودی اصلی غیر همسطح است که یکی از نقاط شاخص این مجموعه است.

اطلس مال مشهد دارای سه طبقه و تراز همکف، بیش از 1200 واحد پارکینگ طبقاتی، آسانسورهای متعدد، پله و رمپ‌های برقی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفای حریق و سایر خدمات رفاهی برای سهولت در امر خرید مشتریان است.

بازار اطلس مشهد مجموعه‌ای از واحدهای اداری را در بالاترین طبقه خود جای داده که مکملی برای فضای تجاری هستند. در این طبقه واحدهای پشتیبانی برندهای مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

خریداران و مشتریان مجموعه اطلس می‌توانند با در نظر گرفتن نوع خرید از برندهای مورد نظر خود در این بازار خرید داشته باشند.

علاقه مندان جهت دریافت آدرس بازار بزرگ اطلس مشهد و شماره تلفن بازار اطلس مشهد می‌توانند به سایت گردشگری نشاط آوران به آدرس www.eneshat.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نشاط آوران

سایت نشاط آوران در سال 1393 با هدف اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری ایران و جهان، راهنمای حرفه ای ایرانگردی و جهانگردی و اخبار و مقالات کاربردی حوزه گردشگری تاسیس شد که در حال حاضر در رتبه نخست سایت های گردشگری در ایران قرار دارد .

اطلاعات تماس
  • 091590*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح