اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804163830911553

پادکست رایگان مسیرآفرین

شروع کسب و کار؛ از ایده رزرو ویلا تا ارزش گذاری 1.2 میلیارد تومانی

کد: 139804163830911553

http://bit.ly/2LMc87g

، (اخبار رسمی): در این اپیزود از پادکست مسیرآفرین، سراج رضوی زاده، کارآفرین و بنیانگذار استارتاپ بوکینگ ویلا از داستان موفقیت و تجربه‌های کلیدی خود در زمینه کارآفرینی می‌گوید.

شروع کسب و کار؛ از ایده رزرو ویلا تا ارزش گذاری 1.2 میلیارد تومانی
پادکست مسیرآفرین مصاحبه با سراج رضوی زاده

پادکست‌ها در دنیای امروزی به ابزاری کاربردی برای استفاده بهینه از زمان، تبدیل شده‌اند. پادکست‌ها، فایل‌های صوتی قابل دانلود هستند که در هر زمان و مکان و حتی حین رانندگی و پیاده‌روی می‌توان به آنها گوش داد. از این طریق می‌توان مطالب آموزشی بسیار زیادی را آموخت و با استفاده از آن ایده‌ها، در زندگی و کسب و کار پیشرفت کرد.

در این راستا، پادکست مسیرآفرین که در موضوعات مختلف مرتبط با کارآفرینی، فعالیت خود را شروع کرده است، در چهارمین اپیزود، میزبان سراج رضوی زاده، کارآفرین و بنیانگذار استارتاپ بوکینگ ویلا است.

داستان موفقیت او در راه اندازی این کسب و کارها و تجربه‌های متفاوت او در شروع بدون سرمایه اولیه سرشار از نکات کلیدی و ارزشمند است. 

علاقه‌مندان می‌توانند داستان او و همچنین کارآفرین‌های دیگر را در وبسایت رسمی پادکست مسیرآفرین به آدرس www.farshadakhtarian.com دنبال و به صورت رایگان دانلود کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پادکست مسیرآفرین

پادکست مسیرآفرین بستری است برای شنیدن تجربه های کلیدی و داستانِ بهترین کارآفرین ها و افراد موفق؛ که این تجربه ها به هموارتر شدن مسیر موفقیت شما کمک خواهد کرد! با ما همراه باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش