اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980422384577871

بهترین فرصت برای یادگیری نکات اجرایی ساختمان‌سازی و ورود به حرفه اجرا

تخفیف 400 هزار تومانی دوره صفر تا صد اجرای ساختمان

کد: 13980422384577871

http://bit.ly/30sbmAk

، تهران , (اخبار رسمی): افراد می‌توانند با آموزش‌های این دوره حرفه‌ای با آمادگی کامل به حرفه اجرای ساختمان وارد شوند.

تخفیف 400 هزار تومانی دوره صفر تا صد اجرای ساختمان
دوره صفر تا صد اجرای ساختمان فولادی و بتنی

دوره آموزشی اجرای ساختمان به زودی در موسسه سرا آغاز می‌شود. در این دوره حرفه‌ای شرکت‌کنندگان تمامی نکات آموزشی اجرای یک ساختمان فولادی و بتنی را از صفر تا صد کار آموزش خواهند دید.

این دوره موضوعات مختلف از دریافت پروانه تا آخرین مرحله دریافت پایان کار را به طور جامع پوشش می‌دهد.

در دوره صفر تا صد اجرای ساختمان‌های فولادی و بتنی، هر آنچه در حین اجرای ساختمان نیاز است با استفاده از آموزش‌های حرفه‌ای در کنار مشاهده فیلم و عکس پروژه‌های مختلف ارائه می‌شود.

در این دوره، از کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های عمرانی بازدید می‌شود تا شرکت کنندگان با فضای عملی اجرا نیز آشنا شوند.

به تمام کسانی که قصد ورود به حرفه اجرای ساختمان را دارند، توصیه می‌شود از این فرصت ویژه استفاده کرده و در دوره صفر تا صد اجرا شرکت کنند.

به تمامی داوطلبانی که تا پایان روز دوشنبه 24 تیر ماه اقدام به ثبت نام کنند، 400 هزار تومان تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت.

راه‌های ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره

بسیاری از متقاضیان ورود به حرفه، به دنبال اخذ یک مدرک حرفه‌ای جهت افزایش رزومه شغلی و اعتبار دانش‌های خود هستند که در دوره صفر تا صد اجرای ساختمان به تمام شرکت کنندگان گواهینامه معتبر سازمان فنی حرفه‌ای تقدیم می‌شود. این گواهینامه در سراسر جهان معتبر است. افرادی که قصد فعالیت و تحصیل در کشورهای دیگر را دارند می‌توانند آن را ترجمه و از اعتبار آن بهره‌مند شوند.

علاقه مندان برای کشب اطلاعات بیشتر و مشاهده سرفصل‌های دوره و شرایط برگزاری دوره صفر تا صد اجرای ساختمان های فولادی و بتنی می‌توانند به سایت  موسسه سرا به ادرس omransara.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش