کد: 139804223846911895

حضور غرفه‌ی جزوه ننویس در الکامپ

کد: 139804223846911895

http://bit.ly/30uGvDl

، (اخبار رسمی): گروه استارتاپی جزوه ننویس در جمع دیگر شرکت‌ها و تیم‌های استارتاپی در الکامپ امسال در استان تهران حضور دارد.

غرفه‌ی جزوه ننویس در الکامپ
حضور غرفه‌ی جزوه ننویس در الکامپ

نمایشگاه الکامپ در زمینه‌های طراحی، تولید و ساخت محصولات و خدمات، فناوری و تکنولوژی، کامپیوتر و دیجیتال هرساله در فصل تابستان به عنوان بزرگترین رویداد فناوری کشور برگزار می‌شود. این نمایشگاه هرساله میزبان صدها شرکت و گروه‌ استارتاپی در زمینه‌ی فناوری و تکنولوژی است.

نمایشگاه الکامپ رویدادی است که هرساله توسعه‌دهندگان اقتصاد دیجیتال با بررسی بازار و فرصت‌های درون بازار به تکمیل و توسعه محصول و خدمات خود می‌پردازند و آن‌ را در معرض دید عموم قرار می‌دهند تا به گسترش اقتصاد کشور کمک کرده باشند.

یکی از این گروه‌های استارتاپی، گروه استارتاپی «جزوه ننویس» نام دارد. این گروه که در دوره قبلی الکامپ هم حضور داشته است، شامل یک تیم چند نفره از دانشجویان جوان با استعداد و پرنبوغ است که با تلاش و پیگیری، ایده و هدف اولیه‌ی خود را به منصه‌ی ظهور رساندند. 

امسال نیز در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ ام تا ۳۰ ام تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، گروه «جزوه ننویس» در جمع دیگر شرکت‌ها و استارتاپ‌ها حضور دارد تا با معرفی خود و کار خود به مشتریان، استفاده‌کنندگان و بینندگان سعی در تحول و تحریک هرچند کوچک در اقتصاد و در کل برداشتن قدمی مثبت در حوزه‌ی علمی و فناوری کشور داشته باشد.

تیم «جزوه ننویس» با پرورش و بازبینی یک ایده‌ی  کوچک طی چند سال آن را به تبدیل به یک ایده‌ی پخته و کامل کرد و اکنون با توجه به افراد با تجربه‌ای که در این تیم کار می‌کنند، به یکی از قوی‌ترین استارتاپ‌ها تبدیل شده است.

به همه‌ی زمینه‌ها و جنبه‌های این ایده شامل بازاریابی، جذب مخاطب و روش‌های کسب درآمد و سایر جنبه‌های آن فکر شده است و برای بهتر شدن هر قسمت و بخش آن کوشش بسیاری صورت گرفته است.

حال با شروع نمایشگاه الکامپ در کمتر از یک هفته‌ی دیگر، غرفه‌ی «جزوه ننویس» میزبان  دوستان و عزیزان خواهد بود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جزوه ننویس به آدرس jozvenanevis.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جزوه ننویس

جزوه ننویس یه پلتفرم کمک آموزشی به شکل مارکت و با محوریت دانشگاه هست ، اپلیکیشن ها که کالا های این مارکت هستن نقش دستیارآموزشی رو ایفا میکنن و میتونن به شما تو فرآیند آموزش کمک کنن . امکانات اونا و هم چنین خدمات پس از فروشی که دارن تنها بخشی از برتری نسبت به فایل های فقط متنی هست ، اپلیکیشن ها توسط افراد مختلف با مهارت های مختلف تولید ، کنترل و نظارت میشه.