اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804223848412095

جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی با باربری ارزان قیمت

کد: 139804223848412095

http://bit.ly/2LyiTKS

، تهران , (اخبار رسمی): جابجایی پیانو در اسباب کشی و باربری ارزان یکی از مراحل مهم اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است. جابجایی پیانوهای دو طبقه بi دلیل سنگینی و حجم بزرگ دستگاه پیانو، بسیار مشکل بوده و چند نفر همزمان باید با هم اقدام به این کار می‌کردند.

جابجایی وحمل پیانو دراسباب کشی با باربری ارزان قیمت
جابجایی پیانو با باربری ارزان قیمت در تهران

 در ادامه درباره جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی و باربری ارزان قیمت در غرب تهران و چگونگی حمل اثاثیه  با اتوبار ارزان قیمت در غرب تهران و همچنین باربری مقرون به صرفه در غرب تهران و جابجایی و حمل پیانو صحبت خواهد شد.

بسیاری از کسانی که به طور حرفه‌ای، دلبسته موسیقی هستند، به سازهای کلاسیک علاقه زیادی دارند. یکی از این سازها، پیانو است که طرفداران زیادی در جهان دارد و از دیرباز در بسیاری از مکان‌ها از جمله کلیساها، خانه‌ها، تالارها و مراکز برگزاری کنسرت‌های موسیقی و حتی امروزه در بسیاری از رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

جابجایی پیانو در اسباب کشی و باربری ارزان قیمت در غرب تهران یکی از مراحل مهم اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است. طریقه حمل پیانو یا نحوه حمل پیانو بسیار مهم است. باربری ارزان قیمت در غرب تهران باید با استفاده از بهترین روش حمل پیانو، اقدام به این کار کنند تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به خود پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود.

این ساز از نوع سازهای صفحه کلید‌دار است و به این معنی است که هنگام زدن انگشتان دست بر روی هر یک از کلیدهای پیانو (کلاویه)، چکش‌هایی که در داخل بدنه آن قرار دارند و زیر هر یک از این کلیدها هستند، بر روی سیم‌های نازکی ضربه وارد می‌کنند که موجب ایجاد صدای خاص آن کلید می‌شود. البته خود این سیم‌ها، هم به صفحه خاصی که «صفحه صدا» گفته می‌شود، متصل هستند که نقش تقویت کننده صدای آنها را دارند.

انواع پیانو:

پیانوی گراند Grand piano: 

پیانوی گراند که در ایران اشتباها پیانوی رویال گفته می‌شود، تقریبا بزرگترین و درازترین نوع پیانو است. این نوع پیانو بیشتر در مراکز رسمی مانند برگزاری کنسرت‌ها و برنامه‌های موسیقی و یا رستوران‌هایی که هنگام صرف غذای مشتریان برای آنها پیانو نواخته می‌شود و موسیقی زنده دارند، استفاده می‌شود. پیانوی گراند تقریبا از لحاظ حجم و ابعاد از سایر انواع پیانوها بزرگ‌تر است و درازای بدنه آن به بیش از دو متر می‌رسد. در بسیاری از مراسم، جهت شنیده شدن هر چه بهتر صدای پیانو، درب روی بدنه آن به حالت نیمه باز گذاشته می‌شود و با استفاده از یک پایه این کار را انجام می‌دهند. حمل و جابجایی این نوع پیانو، کمی سخت‌تر است و باربری ارزان قیمت درغرب تهران باید دقت بیشتری در زمان حمل پیانوهای گراند کند. 

پیانوی دیواری Upright (vertical) piano :

این نوع پیانوها سبک‌تر و کوچک‌تر از نوع گراند هستند و در بیشتر خانه‌های شخصی، علاقه‌مندان به موسیقی از این نوع پیانو استفاده می‌کنند. طبیعتا حمل و جابجایی آنها هنگام اسباب‌کشی و یا جابجایی اثاث منزل، بسیار راحت‌تر بوده و معمولا باربری ارزان قیمت در غرب تهران، بسیار آسان‌تر این کار را برای مشتریان انجام می‌دهند. 

پیانوی دیجیتالی Electric, electronic, and digital :

این نوع پیانو باز هم از دو مورد بالا سبک‌تر و معمولا کوچک‌تر است. معمولا افراد حرفه‌ای کمتر به سراغ این دسته پیانوها می‌روند و بیشتر به درد افراد تازه کار در زمینه آموزش موسیقی و پیانو می‌خورد. قیمت این نوع پیانوها کمتر از دو مورد نامبرده دیگر است. ولی حمل و جابجایی این نوع پیانوها هنگام اسباب کشی و یا تغییرات دکوراسیون، نسبتا راحت‌تر است و کسانی که می‌خواهند با استفاده ازباربری ارزان قیمت درغرب تهران این پیانوها را هم با خود به محل جدید ببرند، معمولا نگرانی چندانی ندارند. 

در گذشته انواع پیانو شامل مدل‌های مختلف و متنوع‌تری نیز می‌شده که بعضی از این نوع پیانوها امروزه دیگر استفاده چندانی ندارند و تقریبا فراموش شده‌اند و یا تحت عنوان‌ها و دسته‌بندی نام برده در یکی از سه گروه بالا دسته بندی می‌شوند. مانند: پیانوهای دوطبقه، پیانو اسپینت، پیانو کنسول، پیانوی گنجه ای، پیانوی میز منشی و غیره. 
جابجایی پیانوهای دو طبقه به دلیل سنگینی و حجم بزرگ دستگاه پیانو، بسیار مشکل بوده و چند نفر همزمان باید با هم اقدام به این کار می‌کردند. 

باربری ارزان قیمت درغرب تهران با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل و  حمل بار، آماده است با بهترین کیفیت تضمین شده در زمینه حمل و جابجایی پیانو هنرمندان و هنردوستان، به محل سکونت و یا محل کار جدید، در خدمت مشتریان باشد. 

اگر پیانو از هر نوع شامل گراند (پیانوی رویال)، دیواری، دیجیتالی، اسپینت، کنسول و غیره باشد، و یا پیانوی اتریشی، آلمانی ، ژاپنی، کره ای و یا ... باشد، بدون هیچ‌گونه نگرانی می‌توان جابجایی پیانو را به باربری ارزان قیمت در غرب تهران سپرد. 

نکات مهمی که باید کارگران باربری در هنگام حمل و نقل پیانو، نظر داشته باشند در ادامه به صورت خلاصه مرور می‌شود:

- حرکت دادن پیانو باید بسیار دقیق و آرام باشد (به خصوص برای پیانوهای رویال یا گراند) 
- هنگام جابجایی پیانو، از قوی ترین کارگران حمل بار استفاده شود.
- بعضی از پیانوهای دیواری و یا اسپینت، در زیر پایه‌هایشان چرخ دارند ولی در بیشتر مدل‌ها اینطوری نیست و چند نفر همزمان می‌توانند پیانو را به آرامی بلند کرده و اقدام به بسته‌بندی پیانو کنند. خدمات بسته بندی پیانو هم بسیار حساس و مهم است چون این کار مانع از آسیب رسیدن به بدنه آن و یا در و دیوارهای اطراف آن محل می‌شود. معمولا این کار با استفاده از پتو یا پارچه‌های کلفت و با استفاده از تسمه و لوازمی مانند آن صورت می‌گیرد.
- برای جابجایی پیانوهایی که چرخ زیر پایه‌های‌شان ندارند را می‌توان پس از بسته بندی، از وسایلی مانند چرخ‌های بزرگ یا Hand Truck در باربری استفاده کرد. 
- حمل و جابجایی پیانو در هنگام باربری باید به صورتی انجام شود که کوچک‌ترین خسارت جانبی مانند آسیب به بدنه، پایه‌ها و یا کلیدهای آن وارد نشده و هیچ گونه خراش و یا ضربه‌ای به آن نخورد. 

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت  www.arzanbarbari.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیا بار

آسیا بار به عنوان یک باربری ارزان قیمت در غرب تهران به صورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلی در خدمت شماست. آسیا بار یک باربری ارزان قیمت در غرب تهران به عنوان یک مرکز تخصصی با در اختیار داشتن کادر مجرب ، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت های ایسوزو و هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری، جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید، پیانو، گاو صندوق، بسته بندی و حمل انواع کالا در تهران و شهرستان می باشد.شما می توانید برای دریافت خدمات با ما تماس گرفته و یا اینجا کلیک کنید.آسیا بار یک باربری ارزان قیمت در غرب تهران همیشه در خدمت شماست.اتوبار ارزان قیمت آسیا بار در غرب تهران در کلیه ساعات شبانه روز آماده ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و باربری ارزان قیمت در غرب تهران به همه مناطق تهران و کشور،در اختیار کلیه شهروان عزیز می باشد.شما می توانید فقط با یک تماس برای اتوباراقدام کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی