اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980508390039721

بخشودگی جرایم مالیاتی تولیدکنندگان به شرط پرداخت معوقات

کد: 13980508390039721

http://bit.ly/2SOOk4d

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از بخشودگی جرایم مالیاتی برای تولیدکنندگان به شرط پرداخت معوقات تا آبان ماه خبر داد.

بخشودگی جرایم مالیاتی تولیدکنندگان به شرط پرداخت معوقات
بخشودگی جرایم مالیاتی تولیدکنندگان به شرط پرداخت معوقات

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی در تشریح نشست کمیسیون متبوعش به حضور رییس سازمان مالیاتی، نمایندگان بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: «در این جلسه چالش‌ها و آسیب‌های رونق تولید در بخش صنعت در سه محور بیمه، بانک و مالیات بررسی شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دولت، وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان مالیاتی برای حمایت از رونق تولید مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: برخی از این برنامه‌ها بخشودگی جرایم مالیاتی، عدم صدور احضاریه علیه تولیدکنندگان و... بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: «تولیدکنندگان تا پایان آبان ماه مهلت دارند تا با مراجعه به سازمان مالیاتی، بدهی‌های قبلی خود را بدون پرداخت جریمه تسویه کنند در واقع جرایم آنها بخشیده می‌شود.»

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: «در جلسه امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، خط مشی کمیسیون تبیین شد و چالش‌های مطرح شده در گزارش ارائه شده از سوی مرکز پژوهش‌ها و اتاق بازرگانی درباره رونق تولید مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی تصریح کرد: «گزارش کمیسیون متبوعش درباره رونق تولید آماده بوده و به چاپ رسیده است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مشاوره مالی روشنگران

شرکت مشاوره مالی روشنگران عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران و انجمن حسابداری ایران اولین مرکز ارائه دهنده خدمات مالی، دارای گواهینامه کیفیت، امنیت، رضایت. و ارائه دهنده ی خدمات مشاوره مالی، خدمات مالیاتی، مالی و حسابداری، بیمه تامین اجتماعی، ممیزی رعایت قوانین، حسابداری مدیریت، حسابرسی داخلی- عملیاتی برای بنگاه های اقتصادی و اشخاص حقیقی در کشور ایران می باشد. از دیگر خدمات شرکت مشاوره مالی روشنگران اعزام کارشناس مجرب حسابداری به شرکت شما می باشد. نیروی درخواستی مورد نیاز خود را با تکمیل اطلاعات مورد نیاز به ما اعلام نمایید تا در سریعترین زمان کارشناس مربوطه اعزام گردد. در حال حاضر این شرکت بعنوان یکی از مراکز مهم کشور، با بیش از ۱۰۰ کارمند متخصص در دفتر مرکزی و دوشعبه واقع در تهران و استان قم و یک مرکز خدمات آموزشی حسابداری و مدیریت به حدود بیش از ۴۰۰ مشتری خدمات ارائه می نماید. این شرکت در طی سال های گذشته با هدف استقرار و اشاعه فرهنگ حسابدهی، حسابخواهی و با فراهم آوردن شرایط رشد و بالندگی در جهت بهبود زندگی خود و دیگران در راستای افزایش ثروت و سود صاحبان سهام و مشتریان گام برداشته و با انجام تحقیق و پژوهش های متعدد در زمینه های مرتبط با حرفه، سهم بزرگی در ارتقاء سطح کیفیت دانش و آموزش مشاوره حسابداری و مدیریت و انتقال تجارب دارد. آدرس: تهران - تهران، میدان هفتم تیر، ابتدای بزرگراه مدرس شمال، بعد از خیابان زهره، پلاک ۶۵، ساختمان روشنگران، طبقه اول، واحد ۳ تلفن: 02142735000 فکس: 02142735000 وب سایت: http://roshangaran.ir ایمیل: [email protected]

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون