اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980512391017871

کارگاه آموزشی هشت ساعته در محل موسسه سرا

آموزش رایگان فنگ‌شویی و نحوه استفاده از آن در معماری داخلی

کد: 13980512391017871

http://bit.ly/2YoIH2w

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه سرا کارگاه آموزشی هشت ساعته با موضوع فنگ شویی و نحوه استفاده از آن در معماری داخلی را به صورت رایگان برگزار می‌کند.

آموزش فنگ‌شویی و نحوه استفاده از آن در معماری داخلی (رایگان)
کارگاه آموزش فنگ شویی و نحوه استفاده از آن در معماری داخلی

فنگ شویی در زندگی کمک می‌کند تا به آرامش روانی و جسمی دست پیدا کرد و با کمک تغییراتی که افراد فضای زندگی خود ایجاد می‌کنند، راندمان و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند.

کارگاه آموزش فنگ شویی و آشنایی با نحوه استفاده از آن در معماری داخلی روز چهارشنبه 23 و 30 مرداد ماه از ساعت 16 الی 20 در دفتر موسسه سرا برگزار می‌شود.

این کارگاه آموزشی طی دو جلسه 4 ساعته اجرا می‌شود که حضور در آن به صورت رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست.

مهندس پیمان فاضلی راد، مدرس دوره‌های تخصصی معماری داخلی و طراحی دکوراسیون آموزش این کارگاه را برعهده دارند.

علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس omransara.ir مراجعه یا از طریق لینک زیر اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]