اطلاعات تماس
  • 05137238878 093612*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805183939710968

سفارش تفریح و سرگرمی از آرتی کالا به صورت آنلاین

کد: 139805183939710968

http://bit.ly/31yIKWL

، (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی آرتی کالا امکانی را فراهم کرده که به سادگی بتوان به کلیه محصولات مورد نظر خود در زمینه تفریح، سرگرمی و آموزش دسترسی داشت. ارسال به سراسر کشور نیز وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی آرتی کالا فروشگاهی آنلاین است که محصولات متنوعی برای تمامی سنین ارائه می‌کند. می‌توان کلیه محصولات را به صورت آنلاین و به سادگی سفارش داد و هنگام دریافت محصول وجه آن را واریز کرد. 

فروشگاه آرتی کالا، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است. تمامی افراد به راحتی می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی آرتی کالا سفارش دهند و با بهترین قیمت و امکان پرداخت بصورت آنلاین و یا پرداخت هنگام تحویل کالا" محصولات خود را سفارش دهند.

محصولات ارائه دهنده توسط فروشگاه آرتی کالا به شرح زیر است:

  • انواع اسباب بازی : تنوعی بی نظیر از اسباب بازی‌ها برای تمامی رده‌های سنی دختر و پسر 
  • انواع بازی فکری : در جمع‌های دوستانه می‌توان بازی فکری انجام داد و ساعت‌ها لذت برد
  • انواع لگو
  • و ....

علاقه مندان می‌توانند به سادگی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آرتی کالا سفارشات خود را ثبت و در هر نقطه‌ای از کشور آن را دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرتی کالا

فروشگاه آرتی کالا ، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است . تمامی افراد به راحتی می توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی آرتی کالا سفارش دهند و با بهترین قیمت و امکان پرداخت بصورت آنلاین و یا " پرداخت هنگام تحویل کالا " محصولات خود را سفارش دهند.

اطلاعات تماس
  • 05137238878 093612*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار