اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805193943012822

فروشگاه اینترنتی خوابینه استخدام می‌کند

کد: 139805193943012822

http://bit.ly/31GtyHp

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت فروشگاه اینترنتی تشک خوابینه برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت گرافیست استخدام می‌کند.

فروشگاه اینترنتی خوابینه استخدام می‌کند
فروشگاه اینترنتی خوابینه استخدام می‌کند

از کلیه متخصصان و واجدان شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند به ارسال رزومه خود به ایمیل [email protected] اقدام کنند

شرکت فروشگاه اینترنتی تشک خوابینه با هدف تکمیل تیم بازاریابی دیجیتال، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای گرافیست:

1- تسلط به نرم افزارهای طراحی گرافیک Photoshop و Illustrator

2- توانایی طراحی بنر وب و شبکه های اجتماعی خلاقانه

3- توانایی در زمینه طراحی UI مزیت محسوب می‌شود.

4- توانایی در زمینه موشن گرافی مزیت محسوب می‌شود.

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت فروشگاه اینترنتی تشک خوابینه فروش اینترنتی تشک و کالای خواب در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت کالای خواب است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خوابینه

فروشگاه اینترنتی خوابینه با هدف عرضه تولید به مصرف محصولات کالای خواب اعم از انواع تشک ، تشک طبی ، بالش و تخت و سرویس خواب تاسیس شده است. روش این مجموعه بر پایه ارایه اطلاعات صحیح و به روز به مشتری بنا شده است. خرید تشک طبی و محصولات ارتوپدیک هم چون بالش های طبی ضامن سلامتی و آرامش مشتریان است. لذا سعی داریم بهترین محصولات این صنعت را بدون واسطه با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز بگذاریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]