اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980605399339365

عوامل مؤثر بر فرایند کارآفرینی

۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه

کد: 13980605399339365

http://bit.ly/31YSsSC

، تهران , (اخبار رسمی): وقتی محصولی روانه بازار می‌شود، حضور به صورت فردی ناشناس در فروشگاه و بررسی واکنش مشتریان در هنگام خرید مهم است. جملاتی که هنگام خرید بین مشتریان رد و بدل می‌شود، می‌تواند کلیدی برای توسعه محصول‌ در آینده باشد.

 ۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه
۵ راه آسان برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه- کاریابی کارپیرا

اگرچه بعضی کارآفرینان حس ششم خوبی در تشخیص فرصت‌های کارآفرینانه دارند، اما کم نیستند افرادی که شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه برای‌شان آسان نبوده و چالش برانگیز است. در ادامه روش‌هایی آسان و کارآمد برای شناسایی فرصت‌های کارآفرینانه بررسی شده است.

چگونه می‌توان فرصت‌های کارآفرینانه را شناسایی کرد؟

این روش مورد علاقه بسیاری از کارآفرینان است. در این روش کارآفرین می‌تواند مستقیماً به بررسی محیط پیرامون بپردازند و فرصت‌های متناسب با کسب‌وکار خود را شناسایی کنند. کارآفرین با مشاهده مشتریان و سبک زندگی آنان، درمی‌یابد که چه عناصری برای مشتری ارزش تلقی می‌شود و سلیقه آنان کدام است.

  • اتحادیه و انجمن‌ها

حضور در انجمن و اتحادیه‌ها بدین معنی است که می‌توان با افراد همفکر ارتباط برقرار کرد، البته بهتر است با افرادی موفق‌تر از خود تعامل داشته باشند، زیرا توجه را به دنیایی جدید با فرصت‌ها و امکاناتی جدید معطوف می‌کنند. افرادی که می‌خواهند بازاریابی اینترنتی را شروع کنند و تازه وارد هستند، بهتر است از وبلاگ نویسان موفق، الگو بگیرند. نکات و تجربه‌های آن‌ها کمک می‌کند تا فرصت‌های کسب‌وکار را بهتر درک کرد.

  • شکایات مشتریان

محیط کسب‌ وکار را بهتر است بررسی کرد. قطعاً بخش‌هایی وجود دارند که خدمات متوسطی به مشتری ارایه می‌دهند. اینجا دقیقاً نقطه موردنظر است. این مشکلات را فهرست باید کرد و به‌دنبال راه‌حل‌هایی نوآورانه برای ارتقای وضع موجود باشد. باید به یاد داشت که کسب‌ وکاری که لبخند را بر چهره مشتری می‌نشاند، برنده میدان می‌شود. مطالعه زندگینامه کارآفرینان موفقدر این زمینه مهم است.

افرادی که می‌خواهند به‌طور جدی در کسب و کاری جدید سرمایه‌گذاری کنند، لازم است فرهنگی را دنبال کنند که دیگر کارآفرینان موفق دنبال کرده‌اند. این موضوع می‌تواند به‌صورت خواندن مجلات و کتاب‌های کسب‌وکار یا حتی تماشای فیلمی از آن‌ها صورت گیرد. این کار باعث می‌شود، شناسایی فرصت‌های جدید ملموس‌تر باشد.

  • تحقیق و پژوهش

هنگام جستجوی فرصت‌های کارآفرینانه، لازم است درباره شکاف‌های موجود در بازار تحقیق کرد. این امر به افراد در شناسایی آنچه در بازار وجود ندارد، کمک می‌کند. اینترنت، جهان را به یک دهکده تبدیل کرده است، با استفاده از اینترنت می‌توان تحقیقات‌‌‌ را به بهترین نحو انجام داد.

صرف‌نظر از روش‌هایی که بیان شد،‌ باید اطمینان حاصل کرد که فرصت شناسایی شده، «شکاف موجود» در بازار را پر می‌کند و بازدهی منطقی دارد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا به آدرس karpirajobs.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]