اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980625404919365

کمبود نیروی متخصص مورد نیاز در آلمان

مشاغل مورد نیاز بازار کار آلمان

کد: 13980625404919365

http://bit.ly/32Niys0

، تهران , (اخبار رسمی): آلمان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است و از انجایی که جمعیت آن در حال پیر شدن است، نیروی تازه نفس ندارد. بنابراین کشور آلمان نیروی کار حرفه‌ای از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی را فرا می‌خواند. در آلمان فرصت‌های شغلی زیادی برای افراد حرفه‌ای و واجد شرایط وجود دارد.

مشاغل مورد نیاز  بازار کار آلمان
کمبود نیروی متخصص مورد نیاز در #آلمان

کمبود نیروی متخصص مورد نیاز در آلمان در زمینه‌ی رشته‌های مهندسی، ICT  و بهداشت و سلامت است.

 تخصص‌های  ICT 

برای داشتن یک صنعت پیشرفته به نرم افزارها، روبات‌ها و دیگر دستگاه‌های دیجیتال و هوشمند نیاز است. امروزه در هر شرکتی حداقل باید یک یا چند متخصص ICT باشد تا شرکت‌ها بالاترین بازدهی را داشته باشند. اما باید گفت که آوردن متخصصان از شرکت‌های دیگر خیلی وقت گیر و هزینه بر تر از استخدام آنهاست.

 بهداشت و سلامت

چه پزشک چه پرستار، آلمان به دانش و تخصص این افراد نیازدارد. طبق گزارش اشپیگل آلمان، 25000 شغل بدون متقاضی برای پرستار سالمند وجود دارد و حتی تا سال 2025 پیش بینی می‌شود، 152 هزار شغل بدون متقاضی در حوزه مراقبت از سالمندان وجود خواهد داشت.

 فنی و مهندسی

مهندسین از جمله افرادی هستند که در آلمان برای آنها مشاغل زیادی وجود دارد و  این کشور با کمبود نیروی متخصص مواجه است. سال 2017 بیش از 81 شغل بدون متقاضی یا خالی در آلمان برای مهندسان وجود داشت. همچنین مهندسین رشته‌های طراحی ماشین آلات صنعتی، الکتروتکنیک و عمران بیشتر از سایر مهندسین، شانس پیداکردن کارمناسب در آلمان را دارند.
 
لازم به ذکر است که بازار کار آلمان برای شغل‌های فنی نظیر تکنیسین برق، تکنیسین سیستم‌های تهویه، صافکاری، جوشکاری و شغل‌هایی از این قبیل بسیار خوب است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشتغال و مهاجرت می‌توانند به سایت کاریابی بین المللی کارپیرا به ادرس karpirajobs.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | علم و آموزش