کد: 139806254049613213

بررسی انواع مدل‌های ست سرویس بهداشتی

کد: 139806254049613213

http://bit.ly/32NFDL9

، تهران , (اخبار رسمی): ست سرویس بهداشتی از ضروریات زندگی روزمره است. ست‌های سرویس بهداشتی براساس جنس انواع گوناگونی اعم از چوبی، پلاستیکی، سرامیکی، چینی یا استیل ضد زنگ و مانند آن دارند و بر اساس مدل و کاربرد، در انواع رومیزی یا داخلی ساخته می‌شوند.

لوازم و تجهیزات مورد استفاده در سرویس بهداشتی
ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی در انواع رومیزی یا داخلی ساخته می‌شوند. در بازار سبک‌های گوناگونی از ارزان ترین مدل‌ها تا شیک ترین و لاکچری ترین آنها وجود دارد. 

انواع گوناگون ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی بسته به سبک سرویس بهداشتی می‌تواند در انواع گوناگونی انتخاب شود. در انتخاب آن باید به این نکته توجه کرد که ست سرویس بهداشتی قرار است در کنار سینک روشویی، توالت و در برخی موارد دوش و وان حمام دیده شود. پس خوب است ست سرویس بهداشتی را به گونه‌ای انتخاب کرد که هماهنگی مناسبی با این اجزا داشته باشد. همچنین لازم است به نیازهای شخصی و سبک زندگی خود نیز دقت داشت.

ست سرویس بهداشتی در دو حالت کلی تولید و عرضه می‌شود: انواعی که قابل جابجایی هستند و می‌توان آن را روی پیشخوان‌ها قرار داد و انواعی که قابل نصب هستند و در جای خود به صورت نصب داخلی ثابت می‌شوند.

ست سرویس بهداشتی غیر ثابت

لوازم و تجهیزات مورد استفاده در سرویس بهداشتی را می‌توان به صورت ست قابل جابجایی یا ست ثابت قابل نصب انتخاب کرد. این لوازم نیز تنوع بسیاری دارند و با توجه به وسعت حمام و سرویس بهداشتی، کاربری آن، سبک زندگی افراد و نیازهای شخصی آنان می‌توانند بسیار متنوع و دارای اجزای گوناگون باشند.

برای مثال نگه دارنده‌ی صابون، نگهدارنده‌ی مسواک‌ ها، کفی ضد لغزش، سبد نگهداری لباس‌ها، دستگاه نگهدارنده‌ی شوینده‌های مایع مثل صابون مایع و شامپو، تشک حمام، باکس یا نگهدارنده ی لیف‌ها، سطل زباله‌ی حمام و نگهدارنده‌ی جاروی حمام همه از اجزای ست سرویس بهداشتی هستند که بسته به نیاز افراد و خانواده‌ها می‌توانند تهیه شوند.

این اجزا معمولا به صورت قابل جا به جایی عرضه می‌شوند اما برخی از آنها را می‌توان هم به صورت ثابت در سرویس بهداشتی قرار داد. نوع قابل جا به جایی ست سرویس بهداشتی از آن جا که راحت تر قابل تعویض است، برای تنوع دکوراسیون انتخاب خوبی خواهد بود اما به دلیل اشغال فضای پیشخوان‌ها و کف در سرویس‌های کوچک توصیه نمی‌شود زیرا هم فضا را محدودتر می‌کند و هم تمیزکاری را دشوارتر می‌سازد.

ست سرویس بهداشتی ثابت

برخی از اجزای ست سرویس بهداشتی در انواع ثابت وجود دارند. برای مثال نگهدارنده‌ی صابون جامد و مایع و نگهدارنده‌ی مسواک را در کنار آینه‍‌‌ی حمام و دستشویی می‌توان از نوع ثابت انتخاب کرد. اما برخی دیگر از وسایل عموما به صورت ثابت و قابل نصب طراحی می‌شوند؛ از جمله نگهدارنده‌ی رول دستمال توالت، ریل حوله و قفسه ی نگهدارنده‌ی تجهیزات حمام.

وقتی از اجزای قابل نصب استفاده می‌شود، می‌توان امیدوار بود که اجزای ست سرویس بهداشتی به دلیل تثبیت، کمتر دچار ساییدگی، استهلاک و تخریب شوند و این از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. جنس مورد استفاده برای ست سرویس بهداشتی نیز متنوع است و می‌تواند از پلاستیک، شیشه، استیل ضد زنگ، چینی و مانند آن ساخت شود.

برای نصب بیشتر آنان سوراخ کاری با مته لازم است و برخی نیز دارای مکنده هستند که بدون سوراخ کردن روی دیوار یا پیشخوان‌ها محکم و ثابت می‌شوند؛ البته باید دقت کرد که وزن بسیار سنگینی به آن اجزای ست سرویس بهداشتی تحمیل نشود.

کدام جنس و کدام نوع را برای ست سرویس بهداشتی انتخاب کنیم؟

به تعداد انواع و سبک‌های سرویس بهداشتی، ست سرویس بهداشتی وجود دارد! در این انتخاب باید به سبک سرویس بهداشتی خود توجه کرد.

ست سرویس بهداشتی به سبک مدرن معمولا از جنس‌هایی چون پلاستیک، شیشه، سرامیک، رزین یا استیل ضد زنگ تهیه می‌شود. معمولا طراحی آنها دارای خطوطی ساده، بی نقش و نگاری خاص، مدرن و مناسب سلایق امروزی است.

برای تهیه‌ی ست سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک، معمولا نمونه‌هایی ساخته شده از سرامیک، چوب یا سنگ وجود دارد که در اشکال هندسی ساده و یا گرد و منحنی شکل ساخته می‌شوند.

ست سرویس بهداشتی در سبک‌های قدیمی و مدل‌های رومانتیک نیز ساخته می‌شود و به علاقه مندان آنها توصیه می‌شود. این سبک از ست سرویس بهداشتی نیز از جنس‌های گوناگون شیشه، آهن، چینی و استیل لعابی ساخته می‌شود و با اشکال و قالب بندی‌های دقیق ساخته می‌شوند.

توجه به جنس مواد مورد استفاده نیز از نکات مهم هنگام انتخاب و خرید یک ست سرویس بهداشتی است. برای مثال در سبک قدیمی ست سرویس بهداشتی معمولا استفاده از پلاستیک ممکن نیست و برای آنها از مواد دیگری استفاده می‌شود. پس نمی‌توان یک سبک رمانتیک را به قیمت ارزان تر اجناس پلاستیکی تهیه کرد.

همچنین باید توجه کرد استفاده از جنس‌هایی مثل شیشه، چینی و سرامیک معمولا خطر شکستن را به همراه دارد؛ البته این مواد رایج هستند. استفاده از جنس چوبی یا سنگی استحکام بیشتری را تضمین می‌کند اما تمیز کردن و روش نگهداری به مراتب دشوارتری نیز دارند. جنس استیل هم مقاوم است و هم برای تمیزکاری راحت است اما ممکن است سلیقه‌ی افراد آن را نپسندد.

هر نوع از ست سرویس بهداشتی با هر جنسی که انتخاب شود، رعایت روش‌های حفظ و نگهداری آنها برای داشتن کاربری طولانی مدت، اجتناب ناپذیر است. اما به هر ترتیب همه‌ی این نمونه‌ها می‌توانند کارایی لازم را داشته باشند و مفید واقع شوند.

زیبا ترین و لاکچری ترین مدل‌های ست سرویس بهداشتی

معمولا هنگامی که از طرح‌های زیبا و لاکچری سخن می‌رود، منظور لوازمی است که در کنار کارایی، دوام و استحکام لازم دارای ظاهری زیبا و ارزشمند نیز باشند. لوازم و وسایل باید در درجه‌ی اول از بهترین مواد، با بهترین کیفیت و عالی ترین طراحی و دیزاین محصول ساخته شده باشند، بتوانند نیازهایی چندگانه را رفع کنند و برای افرادی که از آنها استفاده می‌کنند، رفاه و آسایش بیشتری را تأمین کنند.

به نقل از یکی از سایت ‌ای خارجی که در زمینه‌ی فروش محصولات ست سرویس بهداشتی لاکچری فعالیت می‌کند «وقتی در سرویس بهداشتی هستیم، به لوازم و تجهیزات موجود در آن بسیار توجه می‌کنیم. آنها باید کاربردی و مفید، جذاب از نظر ظاهری و درجه یک باشند.»

نمونه‌های لاکچری ست سرویس بهداشتی در کشور وجود دارند و تولید نیز می‌شوند. این نمونه‌ها از ست سرویس بهداشتی با استقبال خوبی مواجه شده‌اند و این نشان از دقت و حسن سلیقه‌ی مردم در انتخاب لوازم زندگی دارد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت قصر نور به آدرس ghasrenoor.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قصر نور

با بیش از نیم قرن سابقه تولید لوستر و قظعات برنزی که با حمایت مشتریان عزیزمان در این راه برایمان میسر شده است خود را متعهد به حفظ و رشد کیفیت محصولات مان میدانیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نداریم تا رضایت خاطر مشتریان گران قدرمان را تامین نماییم،کلیه محصولات ما با گارانتی رنگ ده ساله عرضه میشود،در وب سایت ما لوستر و اکسسوری های سرویس بهداشتی عرضه میشود و شما میتوانید از همین طریق با مراجعه حضوری اقدام به خرید بفرمایید،لظفا هر سوالی داشتین از طریق فرم تماس با ما مطرح بفرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنیم.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل