اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980628405767871

کتاب مرجع آزمون‌های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه

کد: 13980628405767871

http://bit.ly/2ObVZcr

، تهران , (اخبار رسمی): درس‌نامه منابع آزمون کارشناس رسمی به همراه مجموعه سوالات آزمون‌های گذشته کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی و دقیق در این کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

کتاب مرجع آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه | رشته راه و ساختمان
کتاب منبع سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه (راه و ساختمان)

کتاب مرجع آزمون‌های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه نوشته دکتر امیرحسین خلوتی، برای داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کارشناس رسمی رشته راه و ساختمان را دارند تهیه شده است.

این کتاب در دو بخش درسنامه منابع آزمون و پاسخ تشریحی آزمون‌های سال‌های گذشته تدوین شده است.

منابع مهم آزمون کارشناس رسمی که درس‌نامه آنها در کتاب وجود دارند عبارتند از: 

  • سازه‌های فلزی و بتنی
  • تحلیل سازه و مقاومت مصالح
  • مکانیـک خاک
  • نکات برگزیده و مهم بارگذاری و استـانـدارد ۲۸۰۰
  • راه‌سـازی و روسـازی راه
  • منتخب قوانین حقوقی مرتبط با کارشناس رسمی
  • ضوابط معماری و شهرسازی

همچنین در بخش دوم کتاب، سوالات هفت دوره آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه، از سال 86 تا 95، به صورت کاملا تشریحی و دقیق پاسخ داده شده است.

مبنای پاسخ سوالات، مباحث مقررات ملی با ویرایش مورد نظر در زمان آزمون بوده که علاوه بر آن پاسخ بر اساس ویرایش جدید مباحث نیز در ادامه هر سوال عنوان شده است.

علاوه بر بخش‌های فوق، در انتهای کتاب مرجع آزمون‌های کارشناس رسمی، دو پیوست مهم و کابردی برای داوطلبان قرار گرفته است.

پیوست اول سهم سوالات دروس مختلف آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه به تفکیک طی سال‌های اخیر عنوان شده است که با توجه به نامشخص بودن منابع آزمون کارشناس رسمی، راهنمای بسیار مناسبی برای داوطلبان این آزمون است.

پیوست دوم نیز مربوط به جدول تغییر شکل (∆ و ɵ) بیش از 10 نوع تیر مختلف با انواع بارگذاری‌ها است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشاهده فـهـرسـت و سفـارش کتاب به لینک زیر در انتشارات عمران سرا و یا به سایت www.OmranSara.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]